reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze badania w ciazy i wyniki

reklama
Ataata witaj w klubie .Ja tez waze teraz 50;-) tylko ,ze ja jestem malutka a ty chyba do tych troche wyzszych sie zaliczasz co? ja w kazdym razie przytylam niecale 2kg:tak:
 
Cholercia, ja ważę trochę więcej, ale i tak narazie moja waga jest w plecy...
Od marca schudłam 8 kg, ostatnio przytyłam jakiś kilogram, a jak się dzisiaj ważyłam znowu mi ten kilogram ubył... Fakt, że kompletnie nie chce mi się jeść, muszę zmuszać się wręcz do jedzenia. Tylko brzuszek mi rośnie i piersi, a reszta maleje ;-)
 
Wydawalas mi sie wyzsza na zdjeciach;-) ja w sumie duzo nizsza w takim razie nie jestem bo mam 160cm;-)
Kasiu spokojnie jeszcze zaczniesz tyc ale napewno nie grozi Ci gigantyczne powiekszenie rozmiaru i przejscie do wagi ciezkiej na stale, wiec nie ma sie czym martwic;-)
 
no więc dziewczynki moje wyniki są idealne. Anemia zniknęła więc mogę powoli odkładać żelazo. I do następnej wizyty nie muszę robić żadnych badań:tak: WR mam ujemny:tak::tak:
A przytyłam półtora kilo. Dzidzia rośnie jak należy i teraz muszę się zarejestrować na usg.
 
pomyliło mi się i przytyłam pół kilo:tak::tak::tak: Więc jest dobrze. Bo teraz się pilnuję żebym nie przytyła tak jak przy Stasiulku.:tak:
 
reklama
Hmm, no i chyba przedwcześnie się ucieszyłam :(
Dostałam właśnie powtórne wyniki badań cytologi, III grupa :(
W czasie ciąży nic nie da się z tym zrobić, muszę poczekać do porodu...
 
Do góry