reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze badania w ciazy i wyniki

no kasiu ale musi byc powod tego....moze masz nadzerke, polipa albo cos takiego bo to jest czestą przyczyna podwyzszonej grupy cytologii.lekarz powinien ci cos powiedziec...
\
 
reklama
Kasiu przykro mi że takie zmartwienie teraz Ci się pojawiło. Mam nadzieję, że mimo trzeciej grupy nie jest to nic bardzo poważnego. A teraz naprawdę nie ma sposobu żeby to sprawdzić dlaczego znalazłaś się w trzeciej grupie? Trzymam za Ciebie jeszcze mocniej kciuki niż dotychczas.
 
Viki problem jest tego typu, że nie mam żadnej nadżerki ani polipów...
Poczekam kilka miesięcy i zobaczę co będzie, łamać się przecież nie mogę...
Chociaż już myślałam, że najgorsze mam za sobą...
 
a cha....no to nie wiem,skoro szyjka jest czysta to faktycznie musisz czekac do porodu bo wiem ze z nadzerkami i polipami mozna walczyc w ciazy.

ale nie martw sie, sama wiesz ze najwazniejsza jest wiara i dobre podejscie.
ja trzymam kciuki aby bylo wszystko w porzadku
 
Dostałam informację, że mam śladowe ilości wirusa HPV czy jakoś tak :(
U mnie nowotwory i wszelakie tego typu choroby są niestety rodzinne :(
Gin mi powiedział, że jak narazie to tylko stan przednowotworowy...
Dla niego jest to tylko, a dla mnie aż... No ale cóż, dobrze, ze wcześnie wykryte to zostało i to tylko i wyłącznie dzięki ciąży, bo powiem szczerze, ze tak to pewnie poszłabym na cytologię dopiero pod koniec roku...Wtedy mogłoby już być gorzej...
Ciąża jak narazie hamuje rozwój komórek nowotworowych. Mój Synuś jak widać ratuje mamuśkę ;)
 
Kasiu wspolczuje bo napewno sie denerwujesz bidulko.Mysle jednak ,ze skoro ciaza hamuje ten stan to zaraz po niej wylecza Cie z tego wirusa i bedzie w porzadku.Sam wirus to nie nowotwor a lekarz Cie tylko nastraszyl moim zdaniem.Stan przednwotworowy to tez przeciez nadzerka a nikt o tym tak nie mowi.Wierze,ze wszystko bedzie dobrze:tak::tak::tak:Skoro masz predyspozycje do tego wirusa to jak go wyleczysz zaszczep sie koniecznie.Wiem wydatek spory ale po urodzeniu dzidzi cos tam skapnie z ubezpieczenia i warto na taki cel chyba pieniazki przeznaczyc:tak:
 
Kasiu...bardzo mi przykro, dobrze ze to zostalo wykryte wczesniej niz pod koniec roku, no i plusik ze jednak ciaza hamuje to paskudztwo....glowka do gory
 
reklama
Kasia, nie znam sie zupelnie na tych wirusach i problemach kobiecych, ale postaraj sie nie zamartwiac na zapas. Podobno czasem ciaza dziala cuda na rozne dolegliwosci, ale po porodzie koniecznie znajdz czas, zeby zajac sie swoim zdrowiem.
Wierze, ze wszystko bedzie dobrze, zwlaszcza, ze choroba zostala wczesnie wykryta, a Ty jestes mloda i silna kobieta:tak:
 
Do góry