reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze badania w ciazy i wyniki

Kasiu! Trzymam kciuki, za to aby wszystko u Ciebie było dobrze. Moja siostra miał podobną sytuację jak Ty. Ale po urodzeniu dzieciątka, wszystko udało się wyleczyć. U Ciebie będzie tak samo. Zobaczysz. Nie denerwuj się.
 
reklama
Witajcie Dziewczynki :)
Odebrałam dzisiaj wyniki badań krwii i moczu i nie ukrywam, że mogłyby być one lepsze...
Jeśli chodzi o badanie krwii to większość wyników w normie, poza:
hemoglobina 11,0 g/dl (minimum 12,0)
hematokryt 32,8% (minimum 33%)
Neutrocyty 72,9% (maksimum 70%)
limfocyty 21,7% (minimum 25%)
eozynocyty 0,7% (minimum 1%)
Jeśli chodzi o mocz to śladowe ilości białka, liczne nabłonki płaskie, leukocyty 4-8 i liczne paśma śluzu.
Nie wiem już co o tym myśleć, jutro wizyta u gina i może on mi to jakoś zinterpretuje, bo ja już nie mam siły na interpretację wyników, znowu gdzieś za dużo wyczytam i może się okazać, że zbędnie panikuję ;)
 
Kasiu spokojnie widac ,ze wyniki spadly ale to normalne w ciazy. Gin przepisze ci pewnie jakis preparat z zelazem dla kobiet w ciazy.Co do moczu to moze jakis niewielki stan zapalny sie wdal ale moze tez poprostu brzydki mocz sie zrobil(to tez jest w ciazy czeste)
Na moje oko(pielegniarki) nie ma napewno powodow do paniki ani niepokoju.Wszystko jest O.K. Oby dzidzia jeszcze jutro byla grzeczna na badaniu i pokazala sie cala i zdrowa;-):tak:
 
Kasia ja sie na tym nie znam, ale na moje oko jesli sa niewielkie odchylenia od normy, to nie ma powodow do paniki. Najwazniejsze, ze jestes pod stala opieka lekarza i na pewno szybko zareaguje w razie czego:)
A przed wizyta, to chyba kazda troskliwa przyszla mama ma spore obawy, ale glowa do gory, bedziemy trzymaly kciuki, by wszystko jak najlepiej poszlo!:-)
 
kasiu wiem że nie chciałaś sprawdzać tych wyników żeby sie nie denerwować, ale spokojnie, sprawdziłam i juz wiem co jest przyczyną takich wyników...
A mianowicie to te śladowe ilości Twojego wirusa dają takie wyniki. Jeśli chodzi o krew to wszedzie tam gdzie masz ponad max i poniżej min, spowodowane jest właśnie tym wirusem.
A jeśli chodzi o mocz, to jeśli w organizmie jest wirus, bądź mamy infekcje lub stany zapalne narządów, to mocz nigdy nie wyjdzie ok, ZAWSZE wyjdą jakieś bakterie:tak:
Także nic sie nie martw, wszystko jest oki, a pozatym te odchylenie są tak minimalne że niema co sie denerwować...
Ja miałam Leukocyty 12.3 (gdzie norma 3.8-10) i lekarka powiedziała że takie odchylenie jeszcze jest w pożądku, a Ty maszw większości o wiele mniejsze, więc na mój gust wszystko jest w pożądku:tak:
 
reklama
A no infekcja tez moze byc napewno.Chodzi mi tylko o to ,ze nieduze odhylenia od normy tak jak mowilas nie znacza zwykle nic groznego;-)
 
Do góry