reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze badania w ciazy i wyniki

reklama
Kasia glowa do gory ale juz!!!:angry:;-)
Musi byc dobrze jak tyle ciotek kciuki trzyma.A na ktora idziesz?
 
kacha trzymam kciuki za twoją wizyte,

i powiem wam ze moje badania tez nie sa rewelacyjne a nawet mam ponizsze normy niz kaska... do lekarza idę jutro wiec tez sie dowiem i pewnie bede łykała żelazo...

a mianowicie
KRWINKI BIAŁE WBC - 11.0
KRWINKI CZERWONE RBC 3,56
HEMOGLOBINA 10,6
HEMATOKRYT HCT 30.3

reszta jest w normie, jesli chodzi o krew, natomiast w moczu mam leukocyty 6-12 i bakterie....

jutro napisze co zalecił lekarz
 
Viki zobaczysz, że wszystko będzie dobrze :-)
Jak się okazało też zbędnie panikowałam :)
Dostałam jedynie żelazo i magnez no i dalej łykam Centrum Materna :)
Jeśli chodzi o wskaźnik hemoglobiny to lekarz mi wytłumaczył, że niepokojący jest dopiero wskaźnik ok. 8.
Po prostu nasza krew jest bardziej rozrzedzona, napełnia teraz dwa organizmy, a nie jeden, więc, że się tak wyrażę normą jest, że mamy wyniki poniżej normy ;-)
A jeśli chodzi o mocz to też miałyście rację, to wszystko przez tego głupiego wirusa, drugi raz miałam pobraną cytologię i za tydzien mam się zgłosić po wyniki.

No ale przejdźmy do rzeczy ;)
Moje 20% nadzieje na dziewczynkę zostały całkowicie rozwiane :-)
Ogłaszam wszem i wobec, że noszę w sobie 100% faceta z jak to powiedział lekarz bardzo kształtnymi klejnocikami ;-)
Mam kilka niewyraźnych zdjęc usg, ale nie działa mi skaner, więc nawet nie mam jak ich zrzucic, a jak zrobiłabym zdjęcia tym zdjęciom to kompletnie nic by nie było widać, takze poczekam na usg 4D i wtedy zrzucę zdjęcia Oliwierka :-)
Oczywiście wszystko jest w porządku, wszystkie organy wewnętrzne są jak najbardziej prawidłowe, obwód główki takze i serduszko też, więc gin stwierdził, że w tym przypadku ZD właściwie wyklucza :-)
Istnieje jeszcze jakieś minimalne ryzyko, ale obecne wyniki na to nie wskazują ;) Gdyby nie ta przezierność wszystko byłoby idealnie ;-)
Także przestaję się w końcu zamartwiać i od jutra zaczynam szaleć z ubrankami dla Oliśka i w końcu pozwolę mamie opróżnić szafę z tych rzeczy, które już dla Olisia kupiła, ale które kazałam jej jak narazie schować;-)
Jestem strasznie szczęśliwa, dostałam takiego turbodoładowania, że mogłabym góry przenosić :-) A pomyśleć, że jak byłam w poczekalni to chciałam brać nogi za pas ;-)
 
Kasiu Super, Świetnie i wogóle niewiem co napisać:-D
W każdym razie ciesze sie że wszystko w porządeczku... Synus zdrowy a to najważniejsze, no i mamuska zadowolona jak widze, no ale nie dziwie sie, ciesz sie ile sie da, ja tez sie ciesze Twoim szczęściem:tak:
 
Widzisz Kasiu a ty sie tak martwilas :-) i nie bylo powodu jak zawsze.
No to kolejny facecik w grudniu,aj gdzie te baby?
 
reklama
Do góry