reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze badania w ciazy i wyniki

reklama
Kasia, rewelacyjne wiadomosci!!!! Az niewiarygodne, ze kilka obrazkow na ekranie i pare slow lekarza tak potrafia uszczesliwic kobiete:-)
Najwyrazniej dobrze ciotki trzymaly kciuki za Oliwierka:)- silny, zdrowy chlopaczek rosnie:-) Bardzo, bardzo sie za Was ciesze:)

I jeszcze slowko o sobie dodam. Tez bylam dzisiaj na kontrolnej wizycie, i znow udalo nam sie posluchac serduszka naszego malenstwa, a na czwartek w koncu udalo sie wywalczyc, to upragnione usg:-) Mam malego stracha, ale szczerze mowiac nie moge sie juz doczekac:)
Ze wzgledu na roznice czasu relacje zdam chyba dopiero w piatek.
 
Pryzybelka wszystko napewno dobrze będzie :-)
Wasze kciuki nam pomogły to teraz my będziemy jeszcze mocniej za Was wszystkie kciukasy trzymać ;-)
Z tego szczęścia aż zablokowałam sobie rano kartę do bankomatu, pierdoła jestem bo wpisywałam pin od karty sim z komórki ;-):-)
Od razu odżyłam i od razu zaczęłam normalnie jeść jak człowiek, bo od jakiegoś czasu to ja się wręcz do jedzenia zmuszałam ;)
 
Kasiu ;-) my też się cieszymy, że u Was super ;-)
Pryzbelka, będzie wszystko w porządku! My z mężem przed tą poniedziałkową wizytą też mieliśmy staracha. Trzymam kciuki ;-)
 
Kasiu naprawde baaaardzo sie ciesze ,ze wszytsko w porzadku:-):-):-)
No i widzisz jak ciotki mowia zeby sie nie martwic to trzeba nas sluchac:tak::-D
Viki no coz pewnie tez zelazo dostaniesz na moje oko ale to w koncu tez normalka wiec bez obaw.Ja narazie jeszcze podobno mam dosc dobre wyniki(tesciowa tez pielegniarka odbierala mi je dzisiaj) ale juz zblizaja sie do malej anemii wiec jak nie zaczne jesc brokulow i morelek na potege to tez pewnie zelazo dostane;-)
Jedyne co mnie martwi to ,ze od zelaza zaparcia bywaja a ja i tak juz na nie cierpie :sorry:
 
Kochane, jakbym mogła to z radości bym się upiła :-)
Mam upragnioną I grupę cytologi!!!!!! :-):-):-)
A jeszcze niedawno była III grupa i w czasie ciąży nie można było tego leczyć, samo się wyleczyło :-) To dzięki Oliśkowi, dba Młody o mamuśkę ;-)
 
reklama
Rany Kasia nie wierze:szok: to keilony w gore obojetnie z czym moze byc nawet mleko.Suuuper ciesze sie razem z Toba.:-):-):-):-) I pamietaj odrazu jak dostaniesz kaske z ubezpieczenia to kupuj szczepionke na tego wirusa:tak:
 
Do góry