reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze biusty

A

athena83

Gość
Dzieewczyny wczorej z racji programu Rozmowy w toku wspomniałam o rozmiarach staników. Wiem, że ponad 80% Polek nosi źle dobrany stanik-niestety.
Jeśli któraś z was chce poznać właściwy rozmiar niech zmierzy się ciasno pod biustem (stanik się rozciąga, centymetr nie) i luźno w biuście tu podaje elektroniczny kalkulatro rozmiaru który pokaże wam rozmiar wyjściowy. Ja przy wymiarach 76cm pod biustem i 102 w biuście nosze rozmiar 70G.
***Elektroniczny bra-fitter***
Dla chętnych i czasowych dziewczyn polecam poczytać
LOBBY__BIUŚCIASTYCH:) - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Stanikomania!
Balkonetka.pl
Sama chętnie służe pomocą i z tego co na razie widze to prosze Gryzkę o pomoc bo ona tez jest uświadomiona w kwesti stanikowej.
 
reklama
O kurczę... Zmierzyłam sie mam 90 pod i 109 w biuście. wyszedł mi rozmiar 80H :szok: ja nigdy takiego nie kupowałam... a teraz w D chodzę... oj przy najbliższej okazji kupuję odpowiedni stanik, bo fakt faktem juz mi w tych co mam niewygodnie.... dzięki z aten kalkukator :***** ;-)
 
to niemożliwe!!!!!

według tego kalkulatora rozmiaru mam 70 E :szok::szok::szok::szok: chyba jakas pomyłka:-D:-D:-D:-D


zmierzyłam jeszcze raz no teraz lepiej wtedy zle zmierzyłam teraz wyszło 75D, fakt kupilam ostatnio 75 C i nie moge do nosic bo mnie uciska, wiec z B skoczyłam na D SZOK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula raczej to nie jest pomyłka mi kalkulator podaje 70G i własnie taki stanik mam teraz na sobie...i lezy świetnie.

Kochana teraz jest ok wtedy zle zmierzyłam po prostu zla miarka i dlatego zle mi wyszlo ale D to ok wiec ja tez nosze sły stanik bo nosilam 75C ale pora zmienic chyba je::::::::) fajnie ze stwotzyłas ten wątek:)
 
U mnie ten kalkulator nie działa.
Przed ciążą nosiłam 75A lub 70B w zależności od firmy. Teraz noszę 75B przy obwodach 77cm/90cm a kalkulator mi pokazał 70D, gdzie w obwód 70 to ja w życiu teraz nie wejdę a do miseczki D to musiałabym mieć ze 4cm więcej w biuście...

Ja kiedyś, krótko przed ślubem byłam w polecanym sklepie bieliźnianym w Poznaniu, gdzie panie podobno świetnie dobierają stanik, ale rozczarowałam się, bo na siłę chciały mnie ubrać w coś z wielkimi poduchami push up, a ja mimo posiadania małego rozmiaru, dobrze się z tym czuję i bynajmniej kompleksów nie mam, i chciałam normalny stanik - panie jednak tego nie zrozumiały :-(
 
Mam centymetr mniej od ciebie i w 70 wchodze spokojnie i jest mi wygodnie (czasami noszę jeszcze 65)....a miseczka D wcale nie jest duża przy obwodzie 70.
To nie wiem... ale w posiadane przeze mnie 70-tki się nie dopnę, a i ostatnio w moim 75 robi mi się ciasnawo i zapinam na ostatnią haftkę... wiadomo że stanik musi się dobrze ciasno trzymać ale nie może uciskać przecież... (najczęściej kupuję bieliznę na Bielizna damska, bielizna erotyczna - Sklep INTYMNA.PL™ albo w sklepie internetowych Corin)
teraz kupiłam sobie pierwszy ciążowy/do karmienia i właśnie 75B, leży świetnie :tak:
Jak będę w Poznaniu, to postaram się skorzystać, ale to chyba już po ciąży bo teraz już powoli sił brak na takie wojaże zakupowe ;-)
 
Umnie kalkulator wyliczył 70H a na sobie mam 70 GG to jest chyba rozmiar miejszy ale jest narazie idealny może następny kupie już 70H
 
reklama
No te z Lady's Place widze że są super nie znałam tego sklepu ale chyba też wybiore jakiś z tych do karmienia.Mi kiedyś siostra uświadomiła jaki mam naprawde rozmiar bo kiedyś kupowałam tylko75B i niby zawsze był dobry ale jednak teraz jak znam właściwy rozmiar to dopiero jest to!
 
Do góry