reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzucholki i zdjecia styczniowych maluchów

reklama
oj dziekuje...:zawstydzona/y: ale mowie Wam z dnia na dzien rosnie ta moja kochana piłeczka:tak:Ciekawe jestem czy to ze dziewczynka odbiera urode w czasie ciazy sprawdza sie wielu kobietą (mojej siostrze sie sprawdzilo) słyszałyscie cosik na tem temat?buziaczki;-)
 
ej bo ja sie naprawde czerwienie:zawstydzona/y:wszystkie jestesmy piekne.Wiele razy slyszalam,ze kobiety w ciazy maja "to cos" w sobie!PROMIENIEJEMY:tak:
 
czy to ze dziewczynka odbiera urode w czasie ciazy sprawdza sie wielu kobietą

jasne :baffled:
każda mamuśka z córeczką w brzuszku robie się brzydka... ma pryszcze, tłuste włosy, plamy na twarzy i sama nie wiem co jeszcze.
za to synek gwarantuje, że z dnia na dzień pięknieje się w sposób cudowny, acz tajemniczy :szok:
 
jasne :baffled:
każda mamuśka z córeczką w brzuszku robie się brzydka... ma pryszcze, tłuste włosy, plamy na twarzy i sama nie wiem co jeszcze.
za to synek gwarantuje, że z dnia na dzień pięknieje się w sposób cudowny, acz tajemniczy :szok:
Rety jaka ja jestem okropna, pryszczata, gruba i zaniedbana;-):-p:szok:Córuniu oddawaj mamusi urodę:-pzabierz sobie tatusiowi:-D:-D:-D
 
Małpko - a ja normalnie sama siebie nie poznaję jak wypiękniałam ....
aż normalnie się zastanawiam czy mój mąż sie nie wystraszy jak już Młody wyskoczy, a ja będę na powrót stara, brzydka, pryszczata, bez zęba na przedzie ....
 
a ja nie zauważam żebym jakoś zbrzydła :-p pryszczy nie mam więcej - ale to może zasługa kremu, który od kilku lat stosuję i dlatego jak coś się pojawi to równie szybko znika :tak: włosy mam normalne, nawet ciut grubsze chyba, paznokcie ok - nawet ładniejsze niż wcześniej - tylko przytyło mi się :zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
Pamietam jak to było z moja siostra przy jej dwóch córeczkach-blada,chuda,tluste wlosy i jakies dziwne place na twarzy...mi na USG powiedzieli,ze prawie napewno bedzie córuchna ale żadnego szczegolnego brzydniecia nie zauwazam (mezus tez) wiec moze jednak bedzie niespodzianka a miedzy nózkami bedzie "ogonek":-p
 

Podobne tematy

Do góry