reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzucholki i zdjecia styczniowych maluchów

reklama
Jej też się powycierały, ale tylko z tyłu ;-) I ma taki łysy placek :-D
Mi się aż wierzyć nie chce, że tyle czasu minęło i te nasze "kruszynki" już takie ogromniaste są ;-)
 
Ślicznota:tak::tak::tak:A oczy to chyba ma po Tobie Black?Jej jak pomyślę, że Ty niedługo drugiego Bobasa będziesz tulić, to aż Ci zazdroszczę:-D:-D:-D
My właśnie dostaliśmy się na mega szybki termin do mojego gin..na 23 września...To i tak nieźle, bo zapisałam się za pierwszym razem, w ciąży, to już w miarę automatycznie idzie, no i zobaczymy, co powie na te moje cudne bezowulacyjne cykle, bo my tak od jesieni, bo krótkim powrocie do pracy, zaczniemy się starać, ciekawe, jak długo...
 
Ślicznota:tak::tak::tak:A oczy to chyba ma po Tobie Black?Jej jak pomyślę, że Ty niedługo drugiego Bobasa będziesz tulić, to aż Ci zazdroszczę:-D:-D:-D
My właśnie dostaliśmy się na mega szybki termin do mojego gin..na 23 września...To i tak nieźle, bo zapisałam się za pierwszym razem, w ciąży, to już w miarę automatycznie idzie, no i zobaczymy, co powie na te moje cudne bezowulacyjne cykle, bo my tak od jesieni, bo krótkim powrocie do pracy, zaczniemy się starać, ciekawe, jak długo...

Ano oczy ma po mnie i w ogóle porównując moje zdjęcia jak byłam w jej wieku to kropka w kropkę mamusia ;-)
 
Śliczne Dzieciaczki!!!
Anhira z Kubusia prawdziwe pogodne Słoneczko:tak:
Black Julcia śliczna księżniczka-a to zdjęcia (5 m i 3 tyg) super,taka zamyślona :tak:
Perla jak Krystianek się słodko uśmiechnął do tego zdjęcia:cool2:
KAgga jaki cudny blondasek!!!:-):-):-)
 
u nas na zdjęciu widać nowe zainteresowanie matą:tak:. Była już błeeeeee, aż pod spodem w kąciku schowali takie cudo -METKA:-)
Cudowna jest ta przemiana z kuleczek przerażonych światem w małych odkrywców:tak:
 
reklama
Dziewczyny dzieciaczki cudowne:-):-):-):-)
Anhira Kubuś super chłopczyk:-):-):-)
Black Julka jak duża i jak dużo włosków ma. Super:-):-):-)
Perla Krystianek ma śliczne oczy. Ładny chłopczyk:-):-):-)
Kagga widzę, że metka smakuje:-):-):-)
 

Podobne tematy

Do góry