reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzucholki i zdjecia styczniowych maluchów

Black Wizard, mogłabyś strzelić jakieś foto w obecnej ciąży:tak::-D, bom ciekawa, jaki brzusio już masz, tym bardziej, że na suwaku już połowinki - 20 tydzień:szok::rofl2::-D. No, dalej, pochwal się, jak się czujesz, jak tam kopniaczki dzidzi???:-D:rofl2:
 
reklama
Fotkę wstawię jutro, bo aktualnie nie mam, a baterie od aparatu wyczerpane :dry: Kopniaczki czuję już dość mocne, maluch urzęduje na całego, za 8 dni poznam płeć :-) Czuję się generalnie ok, tylko czasami wymęczona jestem marudzeniem Julki, ale da się do znieść. Z męża zrobiłam nianię i mam czas dla siebie żeby się np zdrzemnąć :-)
 
Ja tam wolę, żeby były z dwóch roczników ;-) Ale co będzie to będzie :-)

A oto i mieszkanko mojego pasażera na gapę ;-) Tylko nie patrzeć na rozstępy pozostałe po Julce :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • IMG_7029.jpg
    IMG_7029.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 82
Malutki to nie jest, co czuję po kopniaczkach, a wg wcześniejszych USG to maluch szykuje się większy od Julki, zobaczymy co mi powiedzą za tydzień na USG. Ale trochę się boję, bo Jula miała to swoje 4400g, a jak ma być jeszcze większy to pod koniec będę chyba wyglądała nie jak wieloryb tylko jak dwa wieloryby :-D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry