reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzucholki i zdjecia styczniowych maluchów

ania.falko

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
18 Maj 2008
Postów
1 818
Ze wzgledu na to ,ze stare brzuszki zostaly przeniesione na watek zamkniety,tutaj te wszystkie mamusie,ktore chca, moga pochwalic sie domkami swoich pociech.
 
reklama
u mnie tego brzucha prawie nie widać i zaczynam sie martwic ,te ruchy też znikome ,czasami jestem przerażona jak czytam to forum ,kazdej coś dolega ,coś boli ,ja zaś sobie żyje pomału od razu poszłam na zwolnienie jak sie dowiedziałam ,,ze jestem w ciąży .mam 35 lat i to moja pierwsza ciąża.Mam to szczęście i nie przejmuję sie za bardzo jak mnie coś na chwilke zaboli lub ukuje to jest czasami przyjemne.
 
super ale widze że u ciebie już jest córeczka ,a jak u ciebie samopoczucie ,czy objęta jesteś programem badań pretatalnych
 
Ostatnia edycja:
robiłam 2 razy usg genetyczne i badanie krwi w tej ciązy..Moj gin ma chyba układ z poradnia bo wszystkim niezaleznie od wieku daje skierowanie zeby nie trzeba płacić. Przy julce (miałam skonczone 33 lata ja sie urodziła) nie robiłam zadnych badan w tym kierunku . Ale u nas w rodzinie nigdy nie było przypadków zadnych wad genetycznych..
 
to nic ,że nikt nie chorował,na szczęście,u mnie w rodzinie też nie ale jeżeli jesteś objęta tym programem to masz badanie za darmo super usg ,amipunkcje i jeszcze wiele innych badań .Tu gdzie mieszkam za takie np.super trzeba zapłacić 200 a w moim przypadku za darmo w 26 tyg i 31 tyg.Wystarczy isc do zakładu genetyki w 10 tyg. ciąży i oni wtedy decydują ..ja byłam dziś po zwolnienie ,mam je od początku ciąży ,za bardzo stresująca praca : ) i dostałam recepte na fenoterol ,i mam leżec ,prawdopodobnie zastanie mi łożysko przodujące ,oby nie .do 32 tyg może sie wszystko zmienić
 
amniopunkcje robia tylko wtedy gdy usg i krew jest do bani.. Ja mam wyniki jak nastolatka wiec nie ma potzeby sie kuć Usg genetyczne miałam w 14, i 23 tyg a nastepne ok 32 tyg prawdopodobnie.. a fenoterol tez biore..i tez na zwolnieniu od konca roku szkolnego (ucze biologii) tez mam duzo odpoczywac ale przy Julce to niemozliwe teraz jest chora wiec nawet 4 godz przedszkola odpadaja..mojego lenienia sie
 
reklama
No to jako pierwsza na tym watku wklejam mojego brzusia
24i 5dni
 

Załączniki

  • 029.jpg
    029.jpg
    547,1 KB · Wyświetleń: 196

Podobne tematy

Do góry