reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
To się pierwsza wpiszę ( bo nie napiszę, że się pochwalę- musze trochę przystopować, nie chce tak jak za pierwszym razem +18:confused2:).
Waga startowa: 57,2; obecna: 60,0
Centymetrów nie wiem ile mi przybyło w brzuszku, ale już np. biust powiększył sie o 12 cm, co za tym idzie z "a" przeszłam na "c". Nadal nosze rozmiar 38, czasami nawet jeszcze pasuje 36 pod warunkiem, że nie dochodzi do najbardziej wystajacego miejsca na brzuchu, albo nie jest to koszula zapinana na guziki, bo te ostatnie rozłażą mi się na biuście:confused2:

A tu taka fajna stronka do samokontroli;-):tak:
 
Keyko całkiem przyzwoicie:-)
Mi na razie ubylo 3 kg bo dopiero mi wraca apetyt a brzuszka tez nie mierzylam. W biuscie to az sie boje bo normalnie wyplywam. Planuje isc sie zmierzyc w sklepie wiec bede dokladnie wiedziala ile mi przybylo.
 
Bilans I trymestru (jutro kończę 12-ty tc):
Biust w miejscu jak poprzednio i całe szczęście, bo ja normalnie noszę 75D, które teraz jest na mnie raczej luźne, waga w miejscu nawet -0,5kg. Talia leciutko w górę, biodra lekko w dół :-) więc na razie fajnie, oby tak dalej.
 
u mnie waga bez zmian: przed 63 i teraz 63 choć od początku ciąży zdążyłam już schudnąć 3 kg i je z powrotem nadrobić - stąd wniosek że już zaczęłam przybierać.
biust ładnie mi wypełnił staniki. urósł jakieś pół rozmiaru raczej piersi stały się twardsze i pełniejsze niż większe, mają w końcu taki kształt jaki chciałam zawsze mieć ;)
brzucha nie mierzyłam i nie zmierzę bo nie mam czym, ale sądząc po spodniach przybyło mi już w talii dobrych kilka cm. spodnie ładnie wchodzą na biodra, ale się nie zapnę, nie ma szans ;) wiążę guzik z dziurką gumką do włosów albo chodzę w sukience a w chłodniejsze dni zakładam już spodnie ciążowe ;p
ale się rozpisałam :zawstydzona/y:
 
No to teraz ja :-D
W biuście przybyło mi 10cm ( równa 100 na centymetrze ) - piersi mam większe, pełniejsze i bardziej okrągłe- nowy stanik kupiony jakis miesiąc temu ehh.
Obwód brzuszka 92 cm ( na poprzednim zdjęciu z 09.07 byłam w 10tc i obwód brzuszka wynosił 89 cm ) .
Nie wchodzę już w nic swojego - dzisiaj zrobilam generalny przegląd swojej garderoby i kompletnie nic ze spódnic, sukienek czy spodni nie wchodzi mi na dolną część ciała a z bluzek, t-shirtów została mi może 1/3-masakra .
I przytyłam 4 kg :D
Jak coś się zmieni to dam znać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja przytyłam jakieś 1,5-2 kg. Obwód brzucha 82 cm, przed ciążą jakieś 75cm. Biust o rozmiar co najmniej większy. Zapisuję sobie pomiary co miesiąc. Z pierwszej ciąży też mam i jest podobnie. Trochę mnie to przeraża bo wtedy przytyłam 18kg!!
 
Do góry