reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

sunshine dziękuje za informacje i za ten fajny link !! :)
rachel, dzięki, ja ćwiczę jak oni juz śpią, ok godz. 22-23ej i to ok pól godzinki tylko
No a jak maja drzemki dzienne to czasem pomacham hantelkami, To nie jest duzo ale świetne efekty.
Na szczęście ostatnio jest na tyle dobrze ze Milusia często grzecznie leży a Dorian potrafi sie juz ładnie bawić wiec łatwiej mi sprzątać w dzień .
Postanowiłam tez ograniczyć kompa żeby nie chodzić za późno spać.
Masz fajna wagę , ja mam w tej chwili ok 55 kg i jestem już zadowolona ale jeszcze sie "szlifuje" :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja cwiczyłam calantetics obrobiny przez Mariolę Bojarską= chyba pierwszą polską fitneskę;-) - w googlach mozna naprawde dużo wyszukac - mariola bojarska ferenc ;)
 
ja cwiczyłam calantetics obrobiny przez Mariolę Bojarską= chyba pierwszą polską fitneskę;-) - w googlach mozna naprawde dużo wyszukac - mariola bojarska ferenc ;)

Ja tez chyba cwiczylam obrobiony przez bojarska, w tym linku co wyslalam jest cwiczenie na brzuch, gdzie jedna noge masz w powietrzu a druga lezy na ziemi, ja cwiczylam ze jedna byla wysoko uniesiona a druga kilka cm nad ziemia (o wiele trudniej)

Ja jakis czas temu schudlam sporo, chyba juz waze tyle co przed ciaza 49-50kg nie wiem bo nie mam wagi, ale wchodze w moje najwezsze jeansy, nosze rozmiar 6 czasem 8. Moze sie wydawac, ze to malo ale ja nie jestem wysoka, mam duzy biust i ladna pupcie wiec nie wyglada to zle :happy2::happy2::happy2: 2 dni temu kupowalam sobie nowy stanik i mam pod biustem 28!!Poszlam do sklepu gdzie mierza, nie trzeba nawet kupowac stanika, robia to za darmo, przed ciaza kupowlam stanik 30 pod biustem (65cm)
 
ja mysle ze to jest tak ze zaraz po ciazy ma sie zniejszone miesnie , albo takie uśpione. ja np zaraz po porodzie chyba miałam ciut większe wciecie w tali niz teraz jak ćwiczę bo mięśnie urosły..ale nie wiem dokładnie bo nie mam metra . Chyba ze mi sie wydaje bo uda sie zmniejszyły wiec proporcje są inne.
 
ja mysle ze to jest tak ze zaraz po ciazy ma sie zniejszone miesnie , albo takie uśpione. ja np zaraz po porodzie chyba miałam ciut większe wciecie w tali niz teraz jak ćwiczę bo mięśnie urosły..ale nie wiem dokładnie bo nie mam metra . Chyba ze mi sie wydaje bo uda sie zmniejszyły wiec proporcje są inne.

Nixie moze wydawalo ci sie, ze masz wieksze wciecie , bo mialas wiecej w bioderkach po ciazy? a teraz schudlas i ta roznica nie wydaje sie tak duza (miedzy talia i biodrami?)
Ja mialam zawsze malo w pasie, nawet jak sie najem to tego nie widac, a pod biustem to chyba zalezy od szerokosci plecow (od kosci) i czy sie ma tluszczyk, ja nie mam :happy2::happy2:

ja nie wiem czy miesnie na brzuchu rosna, chyba ze cwiczysz brzuch z ciezarkami jak kulturystki , wtedy tak. Brzuch sie robi wiekszy. Nawet gdzies o tym czytalam, ze lepiej nie cwiczyc brzucha z ciezarkami , bo masz wtedy wiecej w pasie
 
Ja dostałam w "spadku" od cioci chodziarza i zaczęłam ćwiczyć, tak po 30min co drugi dzień + brzuszki i skakanka. Może mi sie uda dłużej poćwiczyć. Ja ogólnie jestem zadowolona, mam tylko 2 kg więcej niż przed ciążą i 2 cm więcej w pasie, no ale to sam tłuszcz na brzuchu więc wygląda kiepsko. A pomyśleć, że kiedyś tak szalałam z ćwiczeniami i prowadziłam aerobic:szok: a teraz tak trudno mi się zmotywować.
A dziś sie poczułam nawet fajnie bo miałam spotkanie z koleżankami ze studiów ( widujemy sie tak całą grupą tylko raz do roku) i usłyszałam, że nawet nie widać, że niedawno urodziłam. To mnie trochę podbudowało:-)
 
tez mi sie wydaje ze to chyba proporcje mi sie zmieniły.
A tłuszczyku trochę jeszcze mam, marzy mi sie masujący hulahoop :-D co by jeszcze talie pomniejszyć :)
 
hej ,jak Wam idzie wracanie do formy? Ja se ostatnio podokładałam ćwiczeń, i w dzień tymi hantelkami pomacham, staram sie zdrowo jesc no i mam juz poniżej 54kg . Ostatni raz tyle ważyłam jakieś 12 lat temu. No i wyrobiłam sobie troche mięśni tak jak zawsze chciałam .Wrzucę fotkę tam do zamkniętego. Zawsze mi sie podobały takie lekko umięśnione mis fitnesu :) i chyba juz mi nie brakuje wiele. Nie chce tez przesadzić.
 
reklama
Ja jakiś czas temu zaczęłam chodzić z kijkami. Staram się co drugi dzień tak na godzinkę iść ale to różnie wychodzi.
Wagę sprzed ciąży osiągnęłam, ale jeszcze mam marzenie zrzucić 4 kg. Jak się uda to super, a jak nie to i tak jest ok.
 
Do góry