reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

vikiigus

mama VIKTORII i KUBY:)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
ja tez myslalam o hula-hopie - nawet takim zwykłym - ale nigdzie nie moge fajnego znależć - jakies takie dziwaczne...

reklama

nixie

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hej ,jak Wam idzie wracanie do formy? Ja se ostatnio podokładałam ćwiczeń, i w dzień tymi hantelkami pomacham, staram sie zdrowo jesc no i mam juz poniżej 54kg . Ostatni raz tyle ważyłam jakieś 12 lat temu. No i wyrobiłam sobie troche mięśni tak jak zawsze chciałam .Wrzucę fotkę tam do zamkniętego. Zawsze mi sie podobały takie lekko umięśnione mis fitnesu :) i chyba juz mi nie brakuje wiele. Nie chce tez przesadzić.

netta82

Rozwiązania
0
oj u mnie kiepsko z czasem poki co wiec na fitnes nie pochodze :( ale moze pod koniec listopada po przeprowadzce??
narazie brakuje mi jeszcze 3,5 kg do wagi sprzed ciazy ale chciałabym jescze troche wiecej...choc bez przesady nie podobają mi sie takie kościotrupy naktórych ubrania wiszą! kobieta musi miec przecież troche cyca, bioderka ... heheh pocieszam sie :)

no a ja na dukanie ostatnimi czasy i skutecznie w 10 tyg 9 kg mniej wiec chyba dobrze jest...teraz musze przystopowac bo gorzej sie czuje a w pracy tzreba byc w formie ze nie wspomne powrotu do domu i mojego pieszczocha !!! ciezkie zycie mam!!

Karolina1983a

podwójna mamusia ;)
Miasto
Kalisz
Rozwiązania
0
Ja jakiś czas temu zaczęłam chodzić z kijkami. Staram się co drugi dzień tak na godzinkę iść ale to różnie wychodzi.
Wagę sprzed ciąży osiągnęłam, ale jeszcze mam marzenie zrzucić 4 kg. Jak się uda to super, a jak nie to i tak jest ok.

nixie

Rozwiązania
0
hej. mam pytanko do karmiących, macie juz okres ? bo ja jeszcze nie. Sporo schudłam ale absolutnie sie nie głodzę, jem aż przesadnie zdrowo ale ćwiczę i moze dlatego. Millusia jeszcze dosyć dużo doji, kilka razy w dzień i niekiedy w nocy. Po nowym roku dopiero pójdę do lekarza i sie troche martwię.

tab

Isiowa mama
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
hej. mam pytanko do karmiących, macie juz okres ? bo ja jeszcze nie. Sporo schudłam ale absolutnie sie nie głodzę, jem aż przesadnie zdrowo ale ćwiczę i moze dlatego. Millusia jeszcze dosyć dużo doji, kilka razy w dzień i niekiedy w nocy. Po nowym roku dopiero pójdę do lekarza i sie troche martwię.
Ja też jeszcze nie miałam, moja koleżanka dostała okres dopiero po zakończeniu karmienia, a jej córeczka miała wtedy półtora roku. Mi na razie brak tej "przyjemności" nie przeszkadza ;)

majuska

Miasto
małopolska
Rozwiązania
0
nixie ja też jeszcze dużo karmie i w dzień i w nocy okres dostałąm 23.9. a następny dopiero 28.11 ,teraz czekam co bedzie dalej kiedy następny się pojawi mam tylko nadzieje że nie na sylwestra:confused: co do wagi to jeszcze mi brakuje 4 kilo do wagi z przed ciąży:crazy: zazdroszcze zapału do cwiczeń:tak:

rachell

Rozwiązania
0
I ja karmiąca. Dwie @ już z mną. Regularność żadna, a ten drugi, to mi się chyba z tydzień zaczynał i na dobre i nie mógł się rozkręcić.
A ja jem normalnie, tzn. na pewno nie zdrowo w rozumieniu dietetyków (bo i czasem pizza wpadnie i pierogi z paczki), nie ćwiczę (nie chce mi się mówiąc wprost, po pracy i zajęciach domowych najzwyczajniej w świecie opadam z sił, tym bardziej, że codziennie wstaję o 5ej), a cholera chudnę. Cholera, bo mi już kości widać :/ Niby ważę ok. 2 kg mniej niż przed ciążą, a mam wrażenie, że jest mnie zdecydowanie mniej.

Suseł

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja też ważę tylko 3 kg mniej a po ciuchach to widać jakby 10 kg mniej bo wszystko na mnie wisi... chyba po prostu zmieniła nam budowa ciała:)

reklama
Do góry