reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Fajne brzuszki, mnie też w ostatnich dwóch dniach nagle wysadzilo i ani myśli zmaleć.

Wydaje mi się, że ten wątek jest niepotrzebny, mamy przecież ten o wadze i drugi na zdjęcia, po co robić niepotrzebny bałagan na forum? Jak już będziemy mieli moderatora to może nam je ładnie połączy.
 
reklama
to ja wygladam jak jak jakaś anoreksja, ale w spódniczkę dzisiaj zmieścić się nie mogłam :zawstydzona/y: nawet na siłę wcisnać się nie dała, musze zaczać ćwiczyć po wizycie 24 tego
 
Powiem wam ze mnie strasznie korci jak juz brzuszek będe miec dosc duzy zrobic sobie fajna pamiatke w formie odlewu brzuszka ale nie zabardzo wiem gdzie we wrocławiu takie cos mozna zrobic:):-)
 
Hej Brzuchatki! Wprosiłam sie trochę na Wasz wątek... tak szczerze to chciałam sobie przypomnieć jak to u mnie na początku było :-D Widzę że też już wypatrujecie brzuszków... jak to zwykle na początku bywa... praktycznie nic nie widać a człowiek sobie wbija do głowy że już ma piłkę że ho ho :-D Ale każda z nas to przechodziła, więc normalka ;-)

HELLO :-D

To mój 'duzy brzuchol' z prawie 15 tygodnia, ogólnie się cieszę, ze jest niewielki, a później będzie pewnie porównanie :-)



Uploaded with ImageShack.us

Hmmm u Ciebie to bym powiedziała że aparat chyba źle ustawiłaś bo bardziej Ciebie "wciągnęło" niż "wypchnęło" ;-) Ale jeszcze trochę a brzunio na pewno zacznie rosnąć :tak:

Ja jestem w 16 tygodniu i z dnia na dzień widze jak mój brzuszek rośnie teraz z utęsknieniem czekam na pierwsze ruchy mojego Kubusia

Zobacz załącznik 273637

No tu to już widać że brzusio się zaokrągla, jeszcze jest niziutko ale niedługo zacznie się unosić wyżej i wtedy będzie fajnie widać :tak: A co do ruchów to ja poczułam takie "prawdziwe, normalne, wyczuwalne" dopiero ok 23 tyg... Więc nie słuchaj czasami dobrych rad dookoła że jak skończysz 18 czy 20 tydzien to ruchy muszą być... bo to nieprawda, to jest akurat sprawa indywidualna. A jak już maluszek zacznie sie ruszać to na pewno będziesz wiedziała że to właśnie TO :-)

asiaaa super brzusio, już rośnie powolutku :-) i te ruchy to już niebawem :-)

ja mam zdjecie z dzis, 14t1d :-) i czekamy na wasze :) coby mieć porównanie niedługo :happy:

Ehhhh kolejna chudzinka, tylko że zdjęcie trochę ciemnme i brzuszka nie widzę :-(

Powiem wam ze mnie strasznie korci jak juz brzuszek będe miec dosc duzy zrobic sobie fajna pamiatke w formie odlewu brzuszka ale nie zabardzo wiem gdzie we wrocławiu takie cos mozna zrobic:):-)

Taki odlew to można sobie też chyba prywatnie zrobić, przynajmniej u nas... tylko trzeba kupić gotową masę... u nas jest dostępna w sklepie ciążowym. Ale wiem że na allegro też były :tak: I można wtedy sobie samemu zrobić :-)
 
Ale fajnie brzusie :)
Poziomkowa super tapeta na scianie :) Tez mnie nachodzi zeby sobie cos wkleic przynajmniej na jednej.

hihi dzieki polis, teraz czeka nas remont, ale myslimy jednak żeby jedną ścianę zrobić w salonie z takim motywem :) ten już się przejadł i jest w całym salonie :p

Powiem wam ze mnie strasznie korci jak juz brzuszek będe miec dosc duzy zrobic sobie fajna pamiatke w formie odlewu brzuszka ale nie zabardzo wiem gdzie we wrocławiu takie cos mozna zrobic:):-)


słyszałam o tych odlewach gdzieś, nawet kiedyś znalazłam gdzies "przepis" jak zrobic, jak sie ogarne troche i znajde, to dam znac :)

ps. dziewczynki, nie krepować się, wrzucać zdjęcia, będziemy mieć porównanie za miesiąc :)
 
A to i ja coś wkleję, tylko takie zdjątko sama dałam radę zrobić dziś czyli 13t6d
tn_P1090568.JPG

I po obiedzie taki
 
reklama
A to i ja coś wkleję, tylko takie zdjątko sama dałam radę zrobić dziś czyli 13t6d
Zobacz załącznik 274215

I po obiedzie taki

monia fajny brzuszek, juz sie delikatnie zaokrągla tak jak u mnie, wiem, że jeszcze kiedys bedziemy marudzic, ze przez ten brzuch nie widzimy własnych stop, nie możemy ubrac skarpetek itp, ale na dzisiaj chciałabym miec juz taki piekny ciążowy :p:-)
 
Do góry