reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

no to zaczynamy obserwować nasz "wzrost" :-) na pierwszy ogień mój brzuszek - zdjęcie robione kilka minutek temu. Mierze 163cm waże 56kg (1,5kg na minusie w ciągu 2tygdoni przez mdłości). nigdy nie byłam baaardzo chuda, raczej taka normalna i nigdy nie miałam kaloryferka ;-) ale od 2tygodni brzusio jest twardszy i zaokrąglony :-) a ja wyczekuje dalszego wzrostu ;)

według obliczeń gina 10tc (inaczej niż na suwaczku bb)
 

Załączniki

  • IMG_0930.jpg
    IMG_0930.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Brzusio w 6tygodniu+4 :-D
Plus ogromny obiad pochloniety przed chwila
Waga 65 kg
 

Załączniki

  • P1150577.jpg
    P1150577.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 124
no to zaczynamy obserwować nasz "wzrost" :-) na pierwszy ogień mój brzuszek - zdjęcie robione kilka minutek temu. Mierze 163cm waże 56kg (1,5kg na minusie w ciągu 2tygdoni przez mdłości). nigdy nie byłam baaardzo chuda, raczej taka normalna i nigdy nie miałam kaloryferka ;-) ale od 2tygodni brzusio jest twardszy i zaokrąglony :-) a ja wyczekuje dalszego wzrostu ;)

według obliczeń gina 10tc (inaczej niż na suwaczku bb)

Super brzuszek anuszek :-D:-D, jestes 3 tyg do przodu a jaka roznica! Ja musze zaznaczyc ze do szczuplych to raczej nie naleze wiec bedzie pewnie rosnal powoli..
 
Super brzuszek anuszek :-D:-D, jestes 3 tyg do przodu a jaka roznica! Ja musze zaznaczyc ze do szczuplych to raczej nie naleze wiec bedzie pewnie rosnal powoli..

chaja... jak Ty do szczupłych nie należysz to nie wiem kto należy! :-) a brzusio wyjdzie w swoim czasie :-) jak na razie to widzę że wszystkim nam zaokrągla się podbrzusze czyli od pępka w dół :-) a potem będzie "pyk" i kuleczka gotowa :-)
 
reklama
chaja... jak Ty do szczupłych nie należysz to nie wiem kto należy! :-) a brzusio wyjdzie w swoim czasie :-) jak na razie to widzę że wszystkim nam zaokrągla się podbrzusze czyli od pępka w dół :-) a potem będzie "pyk" i kuleczka gotowa :-)

masz racje anuszek, ty juz masz sliczna kraglosc :tak: Moja kolezanka z roku jest bardzo filigranowa, ma chlopieca figure, pod koniec drugiego miesiaca piersi powiekszyly jej sie o 2 rozmiary a brzusio o 7 cm.. kazda z nas bedzie na pewno "rosla" po swojemu;-)

i wszystkie ten sam bok zrobiłyśmy:-D no po mału, po mału ale się zaokrąglają:tak:

hahah rzeczywiscie !! ale przypadek
 
Do góry