reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Ja w sobote mierzylam bluzeczke w rozmiarze 42 i w cycach sie nie dopielam, a dzis kupowalam stanik pod sukienke i ku mojemu zaskoczeniu z 75C zrobilo sie 80D - chyba sie zapaslam znowu:dry:
 
reklama
dziewczyny jak tak patrze na Wasze suwaczki dietowe, to w wiekszosci macie prawidłowe BMI wiec nie jest tak źle :-)

chyba niepotrzebnie wkleiłam suwak bo poszła lawina i się załamałam ile to mi jeszcze kg zostało
ciazowe 5 reszta to marzenie :)
 
Ostatnia edycja:
ja suwaczka dietowego nie wklejam nie hce sie załamywac
do wagi sprzed ciazy zostało mi 5 kg
ale w ciuchy sprzed ciazy sie mieszcze
najbardziej u siebie to na brzuch nie moge patrzec nadodatek te rozstepy mam :(
ale mam nadzieje ze z czasem wszystko wroci do normy a rozstepy zbledna i stana sie mniej widoczne :)
 
ja suwaczka dietowego nie wklejam nie hce sie załamywac
do wagi sprzed ciazy zostało mi 5 kg
ale w ciuchy sprzed ciazy sie mieszcze
najbardziej u siebie to na brzuch nie moge patrzec nadodatek te rozstepy mam :(
ale mam nadzieje ze z czasem wszystko wroci do normy a rozstepy zbledna i stana sie mniej widoczne :)
ja mam zarowno suwaczek jak i lustro w domu:-D:szok:wiec widze i placze:eek:
 
to chyba tylko ja chcę wrócić do swojej wagi sprzed ciąży :-) więcej już nie będe wymagała..
w wekend postanowiłam sobie, że od poniedziałku będę robić brzuszki, zacznę od 50 dziennie i co?
mamy wtorek a ja ani jednego brzuszka nie zrobiłam:baffled:
dziś ladna pogoda, to chociaż jakiś dłuższy spacerek się zaliczy:tak:
 
reklama
to chyba tylko ja chcę wrócić do swojej wagi sprzed ciąży :-) więcej już nie będe wymagała..
w wekend postanowiłam sobie, że od poniedziałku będę robić brzuszki, zacznę od 50 dziennie i co?
mamy wtorek a ja ani jednego brzuszka nie zrobiłam:baffled:
dziś ladna pogoda, to chociaż jakiś dłuższy spacerek się zaliczy:tak:
a ja na śniadanie się sernikiem z jablkami objadam... he he ciekawy ten moj cel i ciekawe kiedy go osiągnę jadając tak "dietetycznie".. brzuszków nie robię, bo jeszcze po cc rana pobolewa.. a ja z tych bardzo wrażliwych na ból.. poza dentystycznym...
 
Do góry