reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

zauważyłam, że mój też fochy w domu stroi. dziś już 2 spacery zaliczyliśmy, jeden po podwórku hehe -> przy okazji książkę czytałam
a przed chwilą wróciliśmy z drugiego. i kurna wózek odstawiłam a mały buźkę cieszy :-)
przewróciłam go na brzuszek , ustawiłam w ogrodzie w cieniu i weszłam do was zajrzeć :-)
 
reklama
widzę nowe suwaczki......hih
moje 13 kg juz zleciało ale waże 77 i przed ciąza juz mnie to drażniło więc chciałabym zjechać jeszcze w dół....ale tez mnie ostatnio lodówka wzywa drzemem morelowym hehe
 
a ja po 24- godzinnej biegunce waże już 56 kg, czyli do wagi sprzed ciąży zostało 2 kg, ale byłoby idealnie, gdybym spadła na 50-52 kg:)
 
mam pytanie czy wy stosujecie jakieś konkretne diety odchudzające czy poprostu mniej jecie??
bo ja nawet gdybym chciała mniej jesc to sie nie da taki mam apetyt przy karmieniu, że pożeram 4 kanapki na śniadanie o reszcie już nie wspomne, a poza tym straszne mam pragnienie
 
mam pytanie czy wy stosujecie jakieś konkretne diety odchudzające czy poprostu mniej jecie??
bo ja nawet gdybym chciała mniej jesc to sie nie da taki mam apetyt przy karmieniu, że pożeram 4 kanapki na śniadanie o reszcie już nie wspomne, a poza tym straszne mam pragnienie

ja nie stosuje zadnej diety, na poczatku tez mialam duzy apetyt a teraz prawie w ogole nie chce mi sie jesc:) a trzeba ....
pije za to bardzo duzo wody niegazowanej
 
reklama
kurde a ja znów pół kilka przytyłam :no:
tylko od czego? bo przecież mniej jem i więcej się ruszam:no:

Aga, różnica 0,5 kg to przecież może wynikać, ze więcej wody wypiłaś w porównaniu do poprzedniego ważenia.
U mnie 58,5 kg i waga ani drgnie - rano i wieczorem to samo - zastanawiam się, czy sie nie zepsuła - co byłoby dziwne bo kupiłam nową miesiąc temu...
 
Do góry