reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Malina zważ kogoś innego, albo weź coś ciężkiego do ręki i wejdź na wagę, to będziesz wiedzieć czy się zepsuła :tak:

Ja jem dużo, nawet więcej niż w ciąży, jak zobaczyłam śmietanę na odciągniętym mleku to stwierdziłam że z wody mineralnej ta śmietana się nie wzięła i przestałam się martwić. Tyle że jem jak dla dziecka z kolką, gotowane, nic smażonego, żadnych na mieście potraw i słodyczy bardzo mało: jedna kostka czekolady, albo jedno ciastko czy cośtam dziennie.
Wazę tyle co przed ciążą, waga grzecznie stanęła w miejscu, centymetrów pare też poleciało. Jem dużo i dużo piję, herbatek, bawarki, zwykłej herbaty, soków, kompotów, dużo po prostu.
 
A ja się kg na razie przestałam przejmować.Może dlatego,że w ciąży myślałam,że będzie więcej do zrzucenia.Stara waga nawaliła i jakoś mi się nie spieszy,żeby nową kupować:-)
Diety żadnej nie trzymam poza tym,czego lepiej unikać przy karmieniu.Apetytu jakoś wielkiego nie mam,a piję sporo,szczególnie wody.
 
Ja w pierwszym tygodniu stracilam 10 kg, zostalo mi 4kg i tak ten zapas nosze do dzisiaj. Waga ani drgnie. Pupa tak samo szeroka i skora na brzuchu wisi (taka jakas podkasana na podbrzuszu), dalej chodze w ciazowych spodniach, bo w zadnych innych sie nie zapne, buuu...
 
byłam ciekawa bo ja mam 6,5 kg mniej niż przed ciążą i myślałam, ze macie jakąś diete cud dla karmiacych:))):-) ale widzę, że jak u mnie z tym że ja jem normalnie i nie mamy sensacji brzuszkowych
 
wrzucam foto mojego brzucha, bo coś mi nie wierzycie, że jest gruby :eek:
brzuch.jpgbrzuch2.jpg



a dla porównania foto z 2 miesiąca ciąży :szok:
1  miesiąc ciąży (2).jpg
 
reklama
Do góry