reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
100309094331.jpg tutaj jet moj piekny brzuszek.No nie całkiem piękny,trochę jest rozstępów ,nie przestraszcie się..Pozdrawiam!
 

Załączniki

  • 100309094331.jpg
    100309094331.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 98
A to mój brzuszek ;-) 6 tygodni i 2 dni ;-) Obecna waga 53 kg( - 1 kg) przy 164 cm.
Dobrze,że opalenizna jeszcze po lecie została :-) No i brzuch przy drugiej ciązy...
P.S.Zdjęcie jeszcze w stroju nocnym;-)
2i20s5j.jpg
 
Frida super brzusio!!

A to mój brzuszek ;-) 6 tygodni i 2 dni ;-) Obecna waga 53 kg( - 1 kg) przy 164 cm.
Dobrze,że opalenizna jeszcze po lecie została :-) No i brzuch przy drugiej ciązy...
P.S.Zdjęcie jeszcze w stroju nocnym;-)
2i20s5j.jpg


malutki jeszcze no i super opalenizna ci sie jeszcze trzyma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Klikasz odpowiedź, Zarządzaj załącznikami, w polu Prześlij Plik ze Swojego Komputera klikasz Przeglądaj, znajdujesz zdjęcie, klikasz Otwórz, potem Wyślij.
Czekasz aż przy polu Zarządzaj załącznikami pojawi się nazwa zdjęcia i Wyślij odpowiedź.

Lepiej nie umiem wytłumaczyć, trochę to pogmatwane:eek: ale za to dokładne:-D
 
Oto mój brzusio w 6 tyg i 2 dniu ciązy. Oraz moja blizna po operacji biodra;-)

No coś mi nie wychodzi

ok jest
 

Załączniki

  • IMAGE_049.jpg
    IMAGE_049.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ano jest, następna chuda jak szczypiorek:-D Nabawię się przy was totalnych kompleksów:eek: Dobrze że jest usg, bo po samym swoim brzuchu porównując się do was spodziewałabym się co najmniej czworaczków:confused2:
 
reklama
Do góry