reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Alis dlatego napisałam, ze mój był okrągły jak piłka, więc wedługo teorii Stregi powinnam mieć dziewczynkę :-p
p.s ja już w nic nie wierzę :-D:-D
 
reklama
Aga podoba mi się p.s. :p Tak czy inaczej brzuszek Chrupcia ma super a jak ktoś wierzy w wygląd brzucha to niech wierzy, w końcu nic w tym złego :)

Wampi i tu masz rację :) Myślisz jak moja przyjaciółka która całą ciążę nie wierzyła, że tym razem będzie córeczka. Powiedziała, że uwierzy jak zobaczy no i nie miała wyjścia ;P
 
Alis dlatego napisałam, ze mój był okrągły jak piłka, więc wedługo teorii Stregi powinnam mieć dziewczynkę :-p
p.s ja już w nic nie wierzę :-D:-D

hehe ale czy ja powiedzilam,ze w cos wierze..napisalam tylko ze widze ze byl do szpica a teraz okraglutki...ta sama macica..dwie rozne dzicie a dwa rozne brzuszki..nie wysuwal tu zdanej teorii .-)))


a no i musze dodac,ze zdjecie zdejciu nie rowne ..inny profil i pod innym katem wiec..moze dlatego wyglada na bardziej okraglutki:-))))
 
Ostatnia edycja:
Chrupcia, brzuchy na maxa inne..! Ale widać, że jesteś mega chudziak poza brzuchem, chyba jesteś jeszcze szczuplejsza niż w ciąży ze Stasiem...?
 
reklama
Do góry