reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Moje podbrzusze jest takie głaciutkie i jakby pełne chociaż nie wystające. To chyba to ale ciężko uwiecznić na zdjęciu, poczekam jeszcze troszkę zanim wkleję tu mój brzuch;)

A tak generalnie mój robaczek ma 13 mm nie 6 jak piszą poniżej ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny wklejać brzuszki, nawet jak nic nie widać! To właśnie o to chodzi żebyśmy mogły się porównywać ze sobą jak już brzuszki będą większe, a także między sobą teraz:-D
 
W pierwszej ciąży wystartowałam z wagi 51 kg przytyłam 17 kg. Po 1/2 roku od porodu ważyłam już 50 kg.

Teraz wystartowałam z wagą 52 kg i wskoczyło mi 1,5 kg :) a apetyt mam straszny... :) Ciekawe na ilu skończę.
 
A więc i ja się dołączę do tego wątku...
W pierwszej ciąży ważyłqam na początku 55 kg przy wzrości 168 cm, potem przez 4 misiące schudłam do 53 kg.. niby nie dużo ale jednak... w ostateczności przed porodem ważyłam 67 kg... masakra.. czułam się jak wieloryb!!!!
Udało mi się niestety zejść do wagi 65 kilo.. ale ostatnio okazało się, że zamiast cosik przybywać znowu zrzucam... już mi zeszło 3 kilo....ale się boję że znowu mi ze 14 kilo przybędzie.. wtedy to będę jak dwa wielorybki wyglądać.....
[FONT=&quot][/FONT]
 
No to ja też się dołaczę. Obecnie przy wzroście 170cm ważę 61kg. Przed ciążą ważyłam 62kg tak więc schudło mi się 1kg mimo, że nie mam mdłości i wymiotów. Ale za to nie mam za dużego apetytu. Jem normalnie jak zawsze. Myślę, że dużo nie przytyję bo raczej jestem szczupła więc nie sądzę bym dużo przytyła.
 
reklama
Ja ważyłam 62-63 kg ale teraz to nie wiem...nie dopinam się w spodniach ...stanę na wadze to się przestarsze... ale powiem szczerze nie martwie się tym...najważniejsze by dzieci były zdrowe...u mnie wiadomo że przytyje dużo...choć czytałam że przy bliźniakach nie zawsze się tak bardzo tyje... :)
 
Do góry