reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

shyangel

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Wrzesień 2009
Postów
308
Pochwalmy sie kochane ile przytyłyśmy w kolejnych tygodniach, miesiącach naszego odmiennego stanu. Ile przytyłyśmy w poprzednich ciążach, ile chciałybyśmy przytyć, jak to było z naszymi mamami. Zapraszam serdecznie!!!

Zacznę więc jako pierwsza. Mam 173cm wzrostu i przed ciażą ważyłam 61kg. Na chwilę obecną, 9tyd. i 2 dzień ważę 60kg. szczerze nie chciałabym za duzo przytyć gdyż nadprogramowe kg cieżko byłoby mi zrzucić gdyż prowadze raczej osiadły tryb życia. Mam skłonności do tycia po mamie. Moja mama ze mną w ciaży przytyła 20kg przy wzroście 165cm. Po drugiej ciąży już mniej przytyła, ale zostało jej na plusie 25 kg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no to ja, mam 155 wzrostu przed ciąża ważyłam różnie, ale ostatnio waga stała między 42-44 kg w 6 tygodniu jak mnie ważyła położna bylo to 43,4 dziś jak się ważyłam rano sama 7tydz i 3 dzien jest 44 kg.
jem co chcę i ilę chcę.
w ciązy nie chciałabym przytyć więcej jak 13 kg.
moja mama w ciązy tyła do 20 kg i zawsze po ciązy jej zostawało :zawstydzona/y:
mam nadzieję, że ze mną będzie inaczej. po kazdej wizycie jaką będę miała u gin i będe ważona to będę pisała który tydzień jaka waga i jaka była poczatkowa, zeby czyło czytalnie :-)
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 7 kilogramów w tym Zuzia ważyła 4,700 i po porodzie byłam o rozmiar mniejsza niż przed ciążą, niestety nie na długo ale to już długa historia.Przy wzroscie 163 waże dużo za dużo ale jak narazie pomiędzy wizytami 5 września a 19 wrzesnia mam kilogram mniej:tak: mam nadzieję, że będzie u mnie jak poprzednio:-) i po porodzie będę szczuplejsza:-)
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 7 kilogramów w tym Zuzia ważyła 4,700 i po porodzie byłam o rozmiar mniejsza niż przed ciążą, niestety nie na długo ale to już długa historia.Przy wzroscie 163 waże dużo za dużo ale jak narazie pomiędzy wizytami 5 września a 19 wrzesnia mam kilogram mniej:tak: mam nadzieję, że będzie u mnie jak poprzednio:-) i po porodzie będę szczuplejsza:-)


:szok:ale duża ta Twoja Zuzia. cesarke miałaś?
 
ja mam 163cm wzrostu i jak sie wazylam na wizycie na poczatku 7tc to wyszlo 51kg czyli waga jeszcze sie nie zmienila. za tydzien nastepna wizyta i pewnie bedzie juz jakas roznica.
 
A ja mam 162 cm wzrostu. Przed ciążą ważyłam około 54 kg, w 9 tygodniu (w ubraniu i bucikach) 56,9 :eek:, pomimo częstych wymiotów:sorry:. Założyłam sobie max 10 kg i mam nadzieję, że nie przekroczę tych 10 kg, ale jak tak dalej pójdzie, to będę mega wielorybkiem:rofl2:. Poza tym widac już brzuszek i nie mieszczę się w żadne spodnie sprzed ciąży.
 
jak Wy wszystkie drobniutkie!!! Tylko pozazdroscic!
Ja mam 170 wzrostu i teraz w 5 tygodniu waze 68 kg :(

niestety od dawna mam problemy z waga i tak tyje i chudne..przez moja tarczyce :(
 
jak Wy wszystkie drobniutkie!!! Tylko pozazdroscic!
Ja mam 170 wzrostu i teraz w 5 tygodniu waze 68 kg :(

niestety od dawna mam problemy z waga i tak tyje i chudne..przez moja tarczyce :(
Gagatka ja też mam chorą tarczycę. Właśnie podczas badań już w ciąży została wykryta, chociaż ze 2 lata temu podejrzewałam, że coś jest nie tak. Ja mam nadczynnośc (Gravesa- Basedowa). Także miałam whania wagi. Rok temu ważyłam 49 kg...:sorry:
 
reklama
No to juz :-) Zamieszczajmy zdjecia rosnacych majowych brzusiow :tak:
Wszystkie mamy porod w maju wiec bedzie na pewno bardzo milo porownywac swoje brzusie ktore teraz jeszcze u wielu pewnie sa plaskie...
Ja ide zrobic zdjecie :cool2:
 
Do góry