reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki - LISTOPADOWE mamusie , zdjecia! :)

Natalunia1987 jak na 7 tydz brzuszek rewelacja :-D



ooooo.jpg

Tak teraz wygląda mój, pierwsze 5/6 tydz, drugie 8tydz.
Pewnie duża zasługa wzdęć, ale co tam.
Spodni juz nie dopinam jak siedzę.

Przepraszam za burdel w tle ;)
 

Załączniki

  • ooooo.jpg
    ooooo.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 163
Ostatnia edycja:
reklama
:-D haha, dziewczyny pocieszyłyście mnie, że nie tylko ja mam oponę jak stąd do Czeczeni. strach pomyśleć jak będę wyglądać po ciąży, dużo dziewczyn pisało, że schudły, a ja póki co od początku ciąży przytyłam 2kg, z czego 1/2 kg w ciągu ostatniego tygodnia, skończyły się mdłości, to i waga idzie w górę
 
Nawet nie wiedzialam, ze mamy taki watek. Wieczorkiem zamieszcze moj brzuszek. Szkoda tylko, ze tak malo dziewczyn chwali sie dzidziusiowymi domkami:-) a moze tak jak ja nie wiedza o tym temacie
 
no co Wy dziewczyny, a ja myslicie to co? 4 kg juz przytylam od poczatku ciazy- i to nie dzidzius tyle wazy :zawstydzona/y: ale sie nie przejmuje bo moj S powiedzial, ze teraz sie mu bardziej podobam. Klamie jak z nut, ale i tak milo :-) Wieczorem zamieszcze co mam :-)
 
ja dodam jak będzie wyglądał jak należy :) heheh teraz jestem obejdzona , na czczo jak bede to cykne fotke :) piękne te wasze brzuszki :)
 
DSC00105.jpg
a to moj brzuchol, narazie tylko tluszczyk, ale pozniej bedzie do czego porownac.
sliczne macie te brzuszki. justynka Twoje zdjecie z 8 tyg to juz prawdziwy ciazowy domek maluszka :) sliczny
 

Załączniki

  • DSC00105.jpg
    DSC00105.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 109
reklama
Do góry