reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Mała rośnie zdrowo. Wszystko prawidłowo i na dodatek mała wiercipięta z niej. :) zobaczymy ile będzie teraz ważyć ale 8 kwietnia ważyła 416. Będzie poprostu drobniutka albo na koniec mnie nagle wywali.

Czyli dziewczyneczka bedzie? [emoji87] super, fajnie ze taki malutki brzuszek najgorszy jest koniec mnie wywalilo w ciagu 3 tygodni tak ze ciezko sie robi juz.. a co do wagi to dobrze ze drobniutka dziewczynki sie chyba duze nie rodza
 
Czyli dziewczyneczka bedzie? [emoji87] super, fajnie ze taki malutki brzuszek najgorszy jest koniec mnie wywalilo w ciagu 3 tygodni tak ze ciezko sie robi juz.. a co do wagi to dobrze ze drobniutka dziewczynki sie chyba duze nie rodza
No i myśle ze mnie tez tak wywali na koniec jak piszesz. Jedynie nie jem w ogóle słodyczy jedyne co to lody wodne. Nigdy nie byłam przyzwyczajona to mnie nie ciągnie. Wiec ja niespecjalnie dużo przytyłam. I czy ja wiem ze dziewczynki się rodzą malutkie. W lutym siostra urodziła dziewczynkę 4500 kg jeszcze naturalnie bez pęknięć. Zależy chyba tez jaki tryb się prowadzi w ciazy i co się je moim zdaniem.
 
Niektóre mamy maja poprostu w genach ze od razu maja brzuszek np więcej wód czy ułożenie łożyska. Ale na wzrost swojej wagi ma się już samemu wpływ
 
Jak tam wasze brzuszki ? To już 25 tydzień :)Zobacz załącznik 979504
Jeeeeju. Ja jutro 20+0.
20190530_204958.jpeg
 
reklama
Do góry