reklama

Nasze brzuszki

Temat na forum 'Pamiątki z okresu ciąży:-)' rozpoczęty przez Dorota27, 25 Marzec 2008.

1. Dorota27

Dorota27 Mam dwóch łobuziaków ;)

No tutaj możecie się pochwalić swoimi brzuszkami, bo juz myślę co niektórym lekko się pozaokrąglały :tak:.

A to mój aktualny brzusio :-p. Pierwsze dni czwartego miesiąca i pierwsze drugiego trymestru:

2. czarna79

czarna79 Fanka BB :)

Dorotka pięknie tylko pozazdrościć, mi niestety jeszcze oponka pozostała po poprzedniej ale za kilka dni sobie pstrykne i tez wkleje:tak:

No kobietki szybciutko wklejac

3. reklama
  4. Dorota27

Dorota27 Mam dwóch łobuziaków ;)

Czekam z niecierpliwością na focie twojego i pozostałych mamusiek brzuszków :-).

5. chiara1

chiara1 zakochana i zwariowana!!!

No, jak ja bym wkleiła tu swój brzusio, to wysłsłybyście mnie na forum mamuś sierpniowych hihi. A poważnie to może się odważę i pstryknę coś zobaczymy, a mój brzucho jest naprawdę spory. :-D:-D:-D

6. czarna79

Chiara dawaj dawaj fote. Ja jutro pstrykne bo konczy sie 9 tc. I wtedy bede tak co tydzien pstrykac:-D:-p

7. chiara1

może się odważę:-), ale to potrwa, muszę się z tym przespać hihi

8. czarna79

Chiara ja tez mam brzusio. Ale zganiam na oponke po poprzedniej ciąży:-p Toc przecież nie jesteśmy pierworódkami. Wiec spokojnie nie masz sie czego wstydzić i dawaj ja obiecuje na 100% jutro:tak: Przy kolejnych ciążąch szybciej widac tym sie pocieszam.:rofl2:

9. chiara1

Ja też sobie tłumaczę że ta moja macica już 3 raz rozciąga i dlatego ten brzusio tak szybko widoczny, mój mąż cały czas się śmieje, że jak ja już mam taki brzunio to co będzie pod koniec ciąży:-D:-D:-D

10. reklama
  11. Kaka82

Kaka82 Mamusia październikowa'08

A ja mam brzusio i to mój pierwszy dzieciaczek. i Jakoś się mocno nie wstydzę...bo wiem, że w środku jest fasola...gorzej jakby był sam tłuszczyk;)

12. czarna79

No to malutka pstrykaj i wstawiaj fotke domku twojej fasolki:tak:. I bez wykrecania sie:wściekła/y::-D

Poleć forum