reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
dzisiaj zmieściłam się w stare spodnie 3/4 hurra

to ja sie pochwalę, że mieszczę się we wszystko z przed ciąży, a nawet w to co było ciasnawe :-) już -4kg (czyli 54) w porównaniu do wagi z przed ciąży, a ogólnie -16kg :-):-):-) no tylko jeszcze ten bruszek nie taki jak powinien być :-(, ale nic mi się nie chce ćwiczyć.... może nawet zaczynam troche mizernie wyglądać, jak to niektórzy twierdzą, na pewno mi twarz wyszczuplała, ale czuję sie ok z tym

Ja wchodze w sre ciuchy tylkko jaby były bardziej obcisłe nie wiadomo czemu:rofl2:

:-D:-D:-D:-D

O jeny ... ja już nie będę narzekać :-D

Czuję się świetnie, moja figura cacy jest ... no i od razu lepiej.

i tak trzymać!!!
 
reklama
dziewczyny gratki za seksi figury:-)
Ja jeszcze co najmniej 3 kg,choć w spodnie się już wbijam,ale gorzej z bluzkami przez te moje dwa krągłe cycochy:baffled: no a brzuch,to masakra,skóra już nie taka jędrna:baffled:
 
Do góry