reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Dorota27

Mam dwóch łobuziaków ;)
Dołączył(a)
3 Czerwiec 2007
Postów
8 523
No tutaj możecie się pochwalić swoimi brzuszkami, bo juz myślę co niektórym lekko się pozaokrąglały :tak:.


A to mój aktualny brzusio :-p. Pierwsze dni czwartego miesiąca i pierwsze drugiego trymestru:



 
reklama
Dorotka pięknie tylko pozazdrościć, mi niestety jeszcze oponka pozostała po poprzedniej ale za kilka dni sobie pstrykne i tez wkleje:tak:

No kobietki szybciutko wklejac
 
Czekam z niecierpliwością na focie twojego i pozostałych mamusiek brzuszków :-).
 
No, jak ja bym wkleiła tu swój brzusio, to wysłsłybyście mnie na forum mamuś sierpniowych hihi. A poważnie to może się odważę i pstryknę coś zobaczymy, a mój brzucho jest naprawdę spory. :-D:-D:-D
 
Chiara ja tez mam brzusio. Ale zganiam na oponke po poprzedniej ciąży:-p Toc przecież nie jesteśmy pierworódkami. Wiec spokojnie nie masz sie czego wstydzić i dawaj ja obiecuje na 100% jutro:tak: Przy kolejnych ciążąch szybciej widac tym sie pocieszam.:rofl2:
 
Ja też sobie tłumaczę że ta moja macica już 3 raz rozciąga i dlatego ten brzusio tak szybko widoczny, mój mąż cały czas się śmieje, że jak ja już mam taki brzunio to co będzie pod koniec ciąży:-D:-D:-D
 
A ja mam brzusio i to mój pierwszy dzieciaczek. i Jakoś się mocno nie wstydzę...bo wiem, że w środku jest fasola...gorzej jakby był sam tłuszczyk;)
 
reklama
Do góry