reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

reklama
Śliczności, mamaoli! Już chyba zawsze będzie mnie taki widok rozczulał! Piękny, zgrabniutki, słodki brzusio!!!
 
dziękuje za komplementy:-) :tak:
miło poczytać zwłaszcza że ja się wcale nie czuje ładnie i robie się coraz cięższa:-( i jeszcze to Świąteczne jedzenie...
jeszcze dziś babcia podrzuciła mi ciasto:wściekła/y:

iwka mam nadzieję że niedługo zobaczymy Twój brzuszek
 
j atez sie zgadzam z dziewczynami :tak: mamooli sliczny brzus, a ciezarem swoim sie nie przejmuj, wiesz przeciez ze tak to musi byc ;-) to sa kilogramy z rodzaju "tych slodkich" :-)

iwka: czekamy na twoje zdjecia. widac czy nie, dawaj je nam tu!! :-) ;-)

ehhh, ja juz sobie marze...o takim malutkim Ktosiu w brzusiu... :cool2:
 
Mamooli- brzuszek śliczny i w ogole zgrabniutka jestes! Az sie lezka w oku kreci z tesknoty za swoim utraconym wydawaloby sie tak niedawno...jak ten czas leci!
 
reklama
Do góry