reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Kreatorka to jak juz sie rozpakujesz to moze mi podrzucisz sukienke ?? wlasnie dzis doszlam do wniosku ze nie mam nic na lato :)) a szkoda teraz cos kupowac :)
 
reklama
A to my! zdjęcie z soboty czyli 37 tydzien i 2 dni 1.jpg
 
ja ostatnio stwierdziłam widząc swoje odbicie w szybie sklepowej że wyglądam jak wieloryb:-D;-)

to tak jak ja :) a juz najgorzej sie czuje jak mam sie obrocic na drugi bok w lozku... wtedy to dopiero sie czuje jak wieloryb :-)
jeszcze tylko troszkę dziewczynki i juz bedzie po brzuszkach - i bedzie nam juz troszkę lzej :tak:
 
To kreatorka zgadła że to ostatnia fotka a na drugi dzień urodziła i to równo w dzień terminu patrząc na suwaczek!
Fajne brzuszki pokażnych rozmiarów już są rzeczywiście:tak:
 
Rozkleiłam się,patrząc na wasze brzuszki są przepiękne:sorry:,dokładnie w tym czasie rok temu nie mogłam doczekać się swojego Jakuba :-),a teraz za chwilkę skończy rok,bardzo szybko minęło :-).
Życzę wszystkim przyszłym mamusią zdrówka i siły podczas porodu :-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewela już bez przesady:-) Jakoś jeszcze chodzimy;-)
Zobaczycie że nie długo będzie nam strasznie brakować tych brzuszków i przyjdą jeszcze dni, że chętnie byśmy "małe smrodki" z powrotem do brzucha wsadziły;-)

A to my zdjęcie z wczoraj 37tydzień, oczywiście z ulubionym zajęciem JEDZONKIEM:-D:-D:
 

Załączniki

  • Obraz 431.jpg
    Obraz 431.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 171
Ostatnia edycja:
Do góry