reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki:)

Napisałam do do Aletki w sprawie zastrzeżenia tego wątku i odpisała mi, że jest cały dział ALBUMY (choć nie wiem gdzie ???). Można poprosic admina by w tym dziale zrobił nowy poddział dla nas. Musiałybyśmy spisac wszystkie osoby które maja miec dostep do zdjec ( ich nicki) i dostarczyc taka liste adminowi (Aletka mogłaby być pośrednikiem) Jelsi taki dział zostanie stworzony mozna do niego przeniesc nasz dotychczasowy zdjecowy watek, a jesli nie to w nowym podzdiale bedziemy mogły ( po otrzymaniu dostepu) stworzyc taki watek.

Jeszcze muszę się dowiedzieć gdzie jest ten dział ALBUMY (ale jestem ciemna  ::))

Czekam na Wasze zdanie w tej sprawie!!
 
reklama
Nie panikujcie.Zdarzalo sie ze ktos podkradal zdjecia,lub podszywal sie pod kogos innego.Ale zeby odrazu wymyslac sobie zamykanie dzialu i tylko dla "wtajemniczonych" ?? Dziewczyny przesadzacie
 
niw wiem jak to mozliwe ale jestem w 10 tyg i juz widac brzuszek moze dlatego ze to druga ciaza w pierwszej bylo widac troszke w 4 czy 5 miesiacu ciekawe od czego to zalezy :D
 
Ewunia ja jestem w 10 i tez juz zmienilam rozmiar jeansow i pierwsza bluzeczke ciazowa na zapas kupilam. moj brzuszek juz okragly.... taki jak po obrooooomniastej kolacji. rano w sumie za wiele nie widac ale wieczorkiem tak ... dziwaczne bo to moja pierwsza ciaza. wiem ze w drugiej miesnie pamietaja i szybciej brzusio sie formuje.... ale w pierwszej?
 
ja mam teraz taki brzuszek jak mihr na swoich wczesniejszych zdjeciach z 10 tygodnia w sumie sie ciesze ze go widac ale jestem ciekawa jaki bedzie za kilka miesiecy skoro rosnie w takim tepie w pierwszej ciazy mialam pod koniec spore brzucho kazdy pytal czy to aby nie blizniaki a to byla tylko moja coreczka ;D mysle ze rozmiary naszych brzuszkow i tempo w jakim rosna zalezy od naszych genow i dla kazdego jest indywidualne jednak na pewno kazda z nas oczekuje z niecierpliwoscia na czas kiedy brzusio bedzie widoczny i poczujemy pierwsze ruchy dzidziusia pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuski i brzuchatki :D
 
boze dziewczyny jakie cudne brzusie1Moj dawny brzuszek lezy mi na kolanach i słodk chrapie! ;D ;D
 
Śliczny brzusio Pola, mi może z 0,5 kg przybyło ale też brzuszek tak jak nadety, w szczególności pod wieczór  ;)
Bo na początku to macica najbardziej zwiększa swoją objętość, na i dzidzi też już zaczyna szybciej rosnąć  :laugh:
 
Wlasnie!
JA sie obawialam ze to cos nienormalnego.... rano brzuszek prawie plaski - no prawie prawie plaski...a wieczorem... balonik ! ale widac nie tylko ja wiec jest ok:)
 
reklama
Napisałam do do Aletki w sprawie zastrzeżenia tego wątku i odpisała mi, że jest cały dział ALBUMY (choć nie wiem gdzie ). Można poprosic admina by w tym dziale zrobił nowy poddział dla nas. Musiałybyśmy spisac wszystkie osoby które maja miec dostep do zdjec ( ich nicki) i dostarczyc taka liste adminowi (Aletka mogłaby być pośrednikiem) Jelsi taki dział zostanie stworzony mozna do niego przeniesc nasz dotychczasowy zdjecowy watek, a jesli nie to w nowym podzdiale bedziemy mogły ( po otrzymaniu dostepu) stworzyc taki watek.

Jest taki dział związki rodzinne i tam na dole jest album rodzinny, jak na razie jest tam tylko dział dzieci kwietniowych.
Umieszczamy tam nasze zdjęcia , dostęp do tego mają tylko te mamy które są na liście .
Musicie się uzbroić w cierpliwość ,myśmy też czekały troszke.

I przy okazji GRATULACJE DLA WSZYSTKICH LISTOPADOWYCH MAM!
 
Do góry