reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki:)

wylogowałam się i sprawdziłam....niestety nie widać tego jeśli nie ma się dostępu.Ale jak zrobią wam dostęp to wszystko będzie widoczne
 
reklama
A u mnie w sumie 3 klio na plusie od początku. Brzuś już dość wyrażnie zarysowany, biust tez poszedł o jeden rozmiar. No i co tu robić. W spodnie sprzed juz daaawno się nie mieszczę:)
 
A u mnie tylko 0,5 kg do przodu. Ale brzuszek rosnie troszke i w sobote kupilismy mi pierwsze spodnie ciazowe na lato. Tak na marginesie Happymum ma glupie haslo reklamowe.....ubrania dla ktorych warto zajsc w ciaze.... bez komentarza

pozdrawiam i zycze milego poniedzialku :)
 
Dziewczyny co tu tak pusto, przecież nasze brzuski zaczynają rosnąc.

Ja się pochwalę swoim. I zaznaczę że zdjęcia są robione z rana, ale kiedyś tego samego dnia zrobię dla porównania rano i wieczorem, bo jest różnica.

p4210016a1wt.jpg
p5120004a0ww.jpg
 
Dorotka wygladamy bardzo podobnie :) A ja juz myslalam ze za wczesnie mnie "wzdyma" ... wieczorem brzusio jest duzo mocniej napecznialy :p
Sliczny brzusio !
 
reklama
Do góry