reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki:)

Fajniutki brzusio monika  :)  Teraz przynajmniej nie czuję się osamotniona ;)

No to teraz się zacznie zapełniać ten wątek, a brzuszki będą coraz to większe  ;D ;D
 
reklama
Bardzo sliczne i zgrabne brzusie :) Ja mojego Wam nie pokaze (nie mam aparata cyfrowego jeszcze), chociaz moim zdaniem jest calkiem spory ;) Ale to pewnie tylko moje zdanie. Czy Wy tez tak macie ze Wasz wydaje Wam sie ze jest oooogromny? ;-)
 
Megusek TAK.... ja chyba tego brzucholca nie lubie. staram sie wiazac jakies bluzeczki czy cos w panie aby nikt nie zobaczyl...bo nie wiem czy wyglada na ciaze czy na grubasa. w sumie w ameryce wiekszosc kobiet to wieloryby wiec nawet w 9 miesiacu nie bede odbiegac od normy.... ale ja chce byc szczupla :(
 
zgrabne brzuszki dziewczynki :) monika czekaj jeszcze kilka miesiecy a zapomnisz jak to jest widziec swoje stopy ;D megusek moj wydaje mi sie znacznie wiekszy niz w poprzedniej ciazy i to o wiele :D jednak sa dobre tego strony np ustepuja mi juz miejsca w komunikacji miejskiej ;D wiec nie jest zle ;) pozdrawiam was serdecznie :)
 
Ewcia bo miesnie twojego brzusia pamietaja poprzednia ciaze. tak czytalam ...w pierwszej wolniej rosnie , potem szybciusio wywala. O jaaa powaznie ustepuja ci miejsca siedzace... a to jest akurat bardzo polskie i bardzo bardzo mile.
Jezu nie widziec wlasnych stop... nie straszcie mnie plizzzz.
 
to oczywiscie nie jest regola niektore kobitki sa tak szczuplutkie ze brzusze jest niewielki ;) ja pamietam swoja pierwsza ciaze turlalam sie jak kulka ;D najgorsze bylo lato jak byly upaly ale przezylam i nawet jestem gotowa to przezyc po raz drugi :) wiec chyba nie bylo najgorzej ;D pozdrowionka dziewczynki
 
Witam :)
Monika pomysl jak to by bylo w zimie....nie widziec swoich stop? moja szwagierka (urodzila 28 grudnia ub.r) od czasu jak spadly sniegi i zrobilo sie slisko byla uziemiona w domu! Nam to raczej nie grozi bo do pierwszych sniegow wszystkie bedziemy tulic nasze dzidzie w ramionach :)
 
O jezu jak kulka.... przerazajace!!!!
Sluchajcie a nasze dzidzie to chyba urodza sie tak optymalnie. snieg nas nie dopadnie ale tez upal nas nie zmeczy bo brzusie nie beda ogromne na lato :) Ciekawe jaki to znak zodiaku...chyba skorpiony ...
 
paula jest z pierwszego i jej znak to skorpion ;D nasze samopoczucie pewnie bedzie zalezalo od temp. na zewnatrz ;) najlepsza moim zdaniem jest wiosna wtedy jest fajniutka pogoda na spacerki :laugh: pozdrowionka
 
reklama
Czeka nas kilka miesięcy zimowych w prawie całkowitym zamknięciu. Tylko lekarz- dom, lekarz - dom....
 
Do góry