reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

Angel- w niebieskim Ci tak samo ładnie jak w fiolecie :tak: ale faaaaktycznie musi Ci byc juz baaaardzo ciezko.
Doriankuuuuu wylaaaaz, bo tu cioteczki, kumple i kumpelki tez tu na Ciebie bardzo czekaja!!:-)
 
reklama
Angel ja jutro sie postaram cos wstawic:-)Ale brzusio masz duzi i wyobrazam sobie jak musi Ci byc ciezko, ale fakt ajako w niebieskim jej tak samo ladnie jka w fiolecie:-Dale widac ze pogoda u Was super:-)
 
fakt Angel, nie dziwie się że narzekasz że Ci ciężko, Dorianek spory domek sobie wybudował. Dorian!!! ciocie czekają na Ciebie po tej stronie brzuszka
 
Ło matko Angel polknelas piłkę lekarska ? :D śliczny brzusio a w nim maly Dorian , ani sie obejzysz a będziesz wozio pchac w parku ;)
 
Angel bedzie ładna pamiatka brzuszkowa z ostnich dni
chyba ta myśl ze to juz na dniach/godzinach trzyma Cie przy zyciu
sama pamietam jest ciężko ot co!
duzy no i co z tego
a Tych co mowia ze bliźniaki nosisz/ gadaja jeszczenie urodziłas itd?
kopnij w du...
chociaz ciesz sie ze za granica jestes bo w pl, w sklepie/w parku/sasiadki/ znajomi/ rodzina
a tu masz spokoj
 
No i równie piekny bedzie flak z tego :-D

Kindzia racja tutaj to na ulicy zaczepiaja z gratulacjami ;-)
Nie mam tu polskich znajomych coby slyszec takie typowe przytyki hehe ;-)
Rodzinka siedzi jak na szpilkach ale cierpliwie czekaja na wiesci :tak:

No ciezko jest, ciezko.. nie wiem MaMi a to wtedy boli jak Ci twardnieje? No twardy jest jak stoje ale nic takiego specjalnego nie czuje..
 
reklama
ALe pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęeeeknyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!
Wogóle promieniejesz poprostu na tych fotkach!!!! Aż miło patrzeć :))))
 
Do góry