reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

ananaska

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2013
Postów
485
Miasto
Żyrardów
może na fotki jeszcze za wczesnie ale mozna zacząć mierzyć brzuszek :-) ja jestem przerażona moim tak mi wywaliło ( pewnie przez gazy i jelita) że mam bebech ogromny...zmierzyłam na wysokości pępka i uwaga 81 cm w 5tc:szok: cudownie:-D
 
reklama
Ja już mam brzuszek :) Rośnie w końcu zaczyna się 9 tydzień:) więc powoli wypycha:) A w sumie przez ostatni rok nie miałam brzuszka, ale bardzo sie ciesze:).

Przesyłam zdjecie:) 201304231069.jpg
 

Załączniki

  • 201304231069.jpg
    201304231069.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 200
Ostatnia edycja:
Nonek90 super :).
Mi po ostatnim porodzie wszystko zdazylo spasc i nie mialam brzuszka, a teraz juz sie uwypuklil, zaokraglony caly czas, a wieczorami jak w 5 miesiacu :). I tez sie ciesze :)
 
o jaki fajny temat, będziemy rosnąć wraz z ilością postów
Z eMem postanowiliśmy się focic każdego 7-ego dnia m-ca, zobaczymy jaka bedzie galeria:-D
jak się zmierzę to sprawdzę ze dobrze rosną razem z wami;-)
 
reklama
jak dla mnei to duzo za wczesnie na mowienie o jakimkolwiek rosnieciu brzuszka. mam 7 tydz 2 dzien, i mieszcze sie we wszystko co do tej pory, ewentualnie wieczorem troche mam wiekszy brzuch ale to raczej od wody :)
Jak fasolka ma 1 cm to chyba nei potrzebuje jeszcze za duzo miejsca?
 
Do góry