reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

reklama
Podoba mi sie w tym kszatalcie co fote zrobilas i chyba jeszcze wysoko jest.Moj mysle,ze opadl i bardziej jajo przypomina teraz a jak z przodu sie patrzy to widac,ze mlody krzywo lezy w zebra po lewej sie wpina na maxa.Co do rozstepow to ja odpukac narazie nic :shocked2:
 
Baska jaka pila fajowa:-)

Sliczne brzuszki.

Awunia,szyszunia,zguaimy bez obaw te kg.

To ja z teraz he.
2013-11-20%2020_02_22.jpg
 

Załączniki

  • 2013-11-20 20.02.22.jpg
    2013-11-20 20.02.22.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 87
  • 2013-11-20%2020_02_22.jpg
    2013-11-20%2020_02_22.jpg
    7,6 KB · Wyświetleń: 131
Ostatnia edycja:
ale fajowe macie brzuszki, Baska twoja piłeczka imponująca!!

mi brzuch w pierwszej ciązy nie opadl, teraz tez nie nawet wczoraj polozna sie dziwiła ze tak wysoko jest mała, wcisnieta pod zebra i zoładek :sorry2:
 
Super brzuszki dziewczyny!!!
Koralikowa chyba coś się poprzestawiało bo zdjęcie do góry nogami na bank :-):-)
 
koralikowa ale masz fajny zgrabniutki brzusio:happy2:

A mi właśnie każdy mówi że mam nisko brzuch ale ja już mam taki z dwa miesiace tak niżej więc nawet nie wiem czy nisko czy wysoko.Widocznie taki jest:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Masz baska specjalnie dla ciebie syn z ranca strzelil mi fotke aktualna , a i poradzilam sobie jak z tel wzucic. Ale powiem szczerze ze z gory ten brzuszek wyglada na mniejszy :-p
 

Załączniki

  • 1385020621700.jpg
    1385020621700.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Baśka, fajna piłeczka :-)
Koralikowa, też się trochę nagimanstykowałam :-D ale brzuszek śliczny i kompaktowy ;-)
Smutna, ładnie się najmłodsza dzidzia prezentuje :tak: rzeczywiście masz tak bardzo wysoko ten brzuszek, czy to tylko złudzenie, bo synek robił fotę od dołu ???
 
Do góry