reklama

Nasze brzuszki ..

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2014' rozpoczęty przez candy6, 23 Styczeń 2014.

1. candy6

candy6 podwójne szczęście :**

Wklejajmy tu zdjęcia swoich brzuszków , jak rosną wraz z naszymi pociechami :-D

..i zacznę od siebie:)

Załączniki:

Ostatnia edycja: 23 Styczeń 2014
  2. Ritta

Ritta Moderator

candy jaki Ty masz już brzuszek :szok::-) Ja jeszcze nie mam się czym pochwalić, płasko :/

3. reklama
  4. nexiss

nexiss Gość

candy6 też jestem w szoku, że już u Ciebie coś widać :szok: ja narazie mogę się "pochwalić" oponą tłuszczu :-(, u mnie to nie wiem kiedy i tak to będzie wyglądać, czas pokaże.

5. elleni

elleni Fanka BB :)

Podobno w każdej kolejnej ciąży szybciej widać brzuszek więc i ja na swój czekam ale ty candy6 masz słodziutki ! chyba prowadzisz jak na razie ;)

6. candy6

7. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

1525532_606459662760187_895102165_n.jpg

Rosną rosną szybciej w kolejnej ciąży. W drugiej ciązy od 3msc już chodzilam w ciązowych ciuchach. Tym razem zaczne chyba... zaraz ;)
    a na zdjęciu byl 6 tc

8. Ritta

Ritta Moderator

Też już spory, fajny. To moja macica już zapomniała że była w ciąży :-D

9. candy6

nimfii no to u ciebie też widać to prawda druga o wiele szybciej:tak:

10. reklama
  11. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Na zywo jak mnie widziala kolezanka to uznala ze jeszcze tak nie widac. Wiele zalezy co zaloze na siebie. Rodzina sie jeszcze nie kapnela. Wczoraj mi mowili ze schudlam :p ale mnie sie od razy lekko rozepchal brzuszek, czulam nawet to rozpychanie ok 5tc. Teraz jest cisza i spokoj.

12. ania//

ania// Fanka BB :)

Zdjęcie0865.jpg

a tu mój brzuszek z dzisiaj równy 6 tydzień..:) nie wiem może to dlatego już się pokazuję bo od poprzedniej ciąży mija dopiero rok.. :) no i przepraszam za bałagan :)

Ostatnia edycja: 24 Styczeń 2014

Poleć forum