reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

kurcze dziewczyny spore już brzuszki mamy a ja myślałam że ufoudkiem jestem że nagle tak wybiło hehe :) jak narazie mój brzuszek stoi w miejscu hehe :)

a wy macie śliczne brzuszki i żadna sobie nic nie wmawia :)
 
reklama
A to dopiero początek.. już się nie mogę doczekać kiedy się coś w tym brzuszku zacznie ruszać:-D Wy dziewczyny na pewno też.... hi hi
 
oj tak ruchy maluszka ... :) coś pięknego :) jestem ciekawa kiedy poczuję z córką czułam w 16 tygodniu pojedyncze a od 18 tygodnia na maxa :) mówią że przy kolejnej ciąży szybciej się czuję :) zobaczymy :)
 
Szybciej :tak:
Ja w pierwszej ciąży czulam w 19TC, a w drugiej w 12tc ruchy :tak:
Teraz to mam wrazenie ze od poczatku stycznia czuje jak mi macica rośnie, brzuch mnie nie boli, tylko laskocze, bardzo podobnie czulam ruchy dziecka pierwsze dni, strasznie to fajne.
 
Moje chlopaki to tak ruchliwi w brzuchu byli (z reszta nadal sa, nie nadazam za nimi) ze w pierwszej ciazy zaczelam czuc ruchy w 14tyg a w drugiej pierwsze poczulam juz w 10!! Wiem ze to strasznie wczesnie, pamietam ze siedzialam wtedy w domu i bylam bardzo pochylona do przodu, naciskalam na brzuch calym cialem i dostalam kopniaka :)
 
o matko wy to mialyscie fajnie z pierwszymi ruchami!
Ja swoja kluseczke poczulam dopiero w 21 tygodniu :-( Podobno to przez lozysko, ktore mialam na przedniej scianie macicy, no przynajmniej tak mi mowila lekarka. Chociaz to moje dziecie nie rozpieszczalo mnie intenywnoscia doznan. Czasem musialam sie niezle nagimnastykowac,zeby ja ''zmusic'' do kopniaka :-) ciekawe , jak bedzie tym razem.
 
Wlasnie, wiele tez zalezy od łożyska i miejsca w ktorym dziecko sie znajduje. Drugi syn byl bardzo blisko powloki brzuszka a wiec czułago naprawde świetnie :tak:
 
To musi być cudowne uczucie.Wierze wam na słowo bo na razie to od tygodnia czuje jakby mi brzuch rozpierało na wszystkie strony.dziwne uczucie a to dopiero 10 tydzień i 3 dni (tak wychodzi z usg)
 
reklama
tak łożysko ma tutaj ogromne znaczenie. W dwóch ciążach można zupełnie inaczej czuc ruchy maluszka. Moja siostra tak miała
 
Do góry