reklama

Nasze brzuszki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2014' rozpoczęty przez Cyntia85, 21 Luty 2014.

1. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Ja proponuję, by w tym wątku wklejać zdjęcia naszych rosnących brzuszków.

Sporo z nas na pewno przegląda się już w lustrze. Część zauważyła już powiększenie brzuszka. Może któraś, Kobietki, ma ochotę pochwalić się swoim brzuszkiem? :happy2:

2. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

No, dobra, to ja dodam zdjęcie jako pierwsza :happy2: Na wieczór, gdy dochodzi wzdęcie, to jest jeszcze większy, hihi :-D
    Przy wzroście 179 cm ważę 61-62 kg. BMI 19, więc jestem dość szczupła - może dlatego już mi tak widać ten mój brzusio?

Dzisiaj 8 tydzień 3 dzień.
    DSC_3978.jpg

3. reklama
  4. agatka13

agatka13 Fanka BB :)

fajny ten Twoj brzusio i faktycznie szczuplutka jestes:-).

5. Aschlee25

Aschlee25 Moderatorka

Sliczny brzuszek :tak:

6. katinka84

katinka84 Fanka BB :)

super brzusio Cyntia, ja wstawię wieczorkiem, myślę że to więcej od wzdęć ale coś tam jest. Poprzednio też szybko był. Ja mam 172 i ważyłam 56 kilo - chuderlak. No ale nic na to nie mogłam poradzić. Poszukam też z tamtego roku z tego samego czasu. Buziolki.

7. Asiulka87Sosnowiec

Asiulka87Sosnowiec Fanka BB :)

Super brzuszek ja strzele pozniej foto..dla porownania dam tez z przed 1 ciazy to dopiero bedzie roznica :)

8. katinka84

No i nie wiem czy jest się czym pochwalić, coś tam jest. Wcześniej byłam płaska.
    View attachment 611552 View attachment 611553
    Te z tamtego roku gdzieś spakowałam, na pendrive miałam. Jak się w PL rozpakuję to dołączę.

Załączniki:

Ostatnia edycja: 21 Luty 2014
  9. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Katinka - widać :-D No, ślicznie! Ja się nie mieszczę w jeansy sprzed ciąży ;-) Czekamy na kolejne fotki!

10. reklama
  11. katinka84

W te to się mieszczę tylko dlatego że były szerokie Cyntia. Lubię spodnie z niskim pasem, szerokim na biodra i ściągaczami na dole (nie wiem jak to nazwać, typu 'alladynki' na górze mają czasem pas jak ciążowe, szerokie biodra i nogawki). ha ha ha może troszkę w nich jeszcze pochodzę.

12. karolina1709

karolina1709 Zaciekawiona BB

u mnie jeszcze nic nie widac:( przynajmniej tak mi sie wydaje :) jak tylko cos zauwaze to zrobie fotke i dodam ;) pozdrawiam wszystkich ;)

Poleć forum