reklama

Nasze brzuszki :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2015' rozpoczęty przez Doggi, 31 Maj 2014.

1. Doggi

Doggi Moderator

Co prawda dość wcześnie na to, ale ja już się tak bardzo nie mogę doczekać naszych konkretnych brzuszków :) a czas płynie, wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży i to był 3ci tydzień a teraz... Zaczynam 8tc a brzuszekvjuz lekko "wydęty" :)

2. agus123

agus123 Fanka BB :)

20140531_181420.jpg A to dopiero 7 tydzień .. :)

3. reklama
  4. demollka2

demollka2 Fanka BB :)

O matko Aguś co Ty masz , piękny i już widać ze taki słodko ciążowy:)też już chcę!

5. euforia

euforia Aktywna w BB

piękny widoczny brzusio Agus, mam podobny jak Ty :) 20140601_192031.jpg niewiem czemu zdjęcia takie odwrócone tu wychodzą :(

6. Doggi

Doggi Moderator

agus, euforia woooow!! Super mam podobny :) dzisvulubionych spodni nie dopielam ;(

Euforia super tatuaż :))

7. jusia83

jusia83 Fanka BB :)

ale ładne te Wasze brzuszki :) mój też już nieco wypukły, niebawem wrzucę fotkę

8. Doggi

Doggi Moderator

Zmotywowałyście mnie :) tez zrobiłam zdjęcie :) sorry za bajzel ale to nasza garderoba ;) i nie mam takiego tyłka opuszczone spodnie mnie powiększyły i zniekształciły ;)

7w2d czyli zaczynamy 8 tc :)

Załączniki:

9. Filipiamama

Filipiamama Fanka BB :)

Cudne brzuszki;) U mnie już tez widoczny mocno;)

10. reklama
  11. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Piękne te wasze brzuszki :-) powiem szczerze,że tymi fotkami mnie podniosłyście na duchu,że nie tylko u mnie tak szybko widać,chociaż ja taka szczupła nie jestem jak wy

12. Kevinka

Kevinka Fanka BB :)

Dziewczyny piekne brzuszki!!!
    U mnie tez sie powiekszyl,ale to z ciągłego jedzenia :p
    Wczesniej malo jadlam duzo spotru teraz odwrotnisc :/

Poleć forum