reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
Ja nie wiem ile ważę bo nie mam wagi, brzuszek jeszcze lekki jest. Ale wchodzę już w jeansy sprzed ciąży, nawet się dopiąć potrafię- zostaje tylko fałdka nad zapięciem ale myślę ze to kwestia czasu, w końcu Jagoda ma dopiero tydzień.
 
Elutka, Indi ...ile macie na wadze....? Ouh God....nie dobijajcie ja mam 64 kg...zrzucilam 10 i jeszcze 10 przedemana <sciana> zazdroszczę ...
Elutka w jakiej dzielnicy mieszkasz? Dzwoniłam tam do poradni mamy termin dopiero na 18.03..
 
Mysza niecałe 52kg.
Mieszkam w okolicy Ugorka
Może spróbuj w inne miejsce jeszcze zadzwonić. .może będą mieli bliższy termin
 
Mysza, 54 kg I moje cialo to smetny flak z cellulitem po ciazy.
 

Załączniki

  • 1422040588672.jpg
    1422040588672.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 165
Femme tez o tym myślałam ostatnio ;( z ola nie pamiętam jak było ale teraz nadal jest i przy brzuchu nie ciążowym wygląda to okropnie ;(
 
reklama
Do góry