reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Zuzzi piękny i zgrabniutki ten Twój brzuszek! :)

A oto nasze duże krzywe wiszące brzuchy ;)
 

Załączniki

  • 1438881154072.jpg
    1438881154072.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 177
Ostatnia edycja:
reklama
Ojej jaki dziwny kształt [emoji4] Mój to raczej zgrabniutki już nie jest. Dziś w sklepie się na nie ukradkiem ludzie gapili jak na dziwadło...
 
Zuzzi to co o moim powiedzieć? Hahahaha :D skoro Twój nie jest zgrabny to mój to jakieś dziwadło chyba :D no tak sobie wisi nisko no...dlatego spinam go mięśniami cały czas bo inaczej odczuwam dyskomfort przy chodzeniu, ale kiedy puszczę to tak sobie wygląda.... ;)
 
No u Ciebie to kwestia ułożenia się dziecka chyba. Co tu się oszukiwać? Nawet jak któraś z nas ma zgrabny to czy się czuje zgrabnie w 9mc? Nie sądzę [emoji16]
 
Haha raczej trudno się czuć zgrabnie będąc małym wielorybem :D ale mi to nie przeszkadza, byleby ręka nie drętwiała i będzie idealnie ;)
 
Ancikowa jak spojrzałam na Twój brzuch to odniosłam wrażenie jakbym widziała jak ułozony jest mały. Plecami do pępka, skulony z nózkami podkurczonymi... wiem,że dzieciaki tak się układają, ale u ciebie jakby to było widać gołym okiem. Pierwszy wzgórek głowka, później plecki a tam gdzie masz tą kreskę jakby zgięcie nózki
 
Ja si wczoraj moerzylam...
w pasie (najszerszym miejscu) 106-107 kiedys mialam 77
Halinkowe biedra (text z kiebskich) 106 kiedys 98
Udzisko 58 kiedys 53

Z tego co pamiętam...
 
reklama
Do góry