reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Lilija wszystko by się mogło zgadzać gdyby to odwrócić, bo malutki od dawna główką w dół ułożony ;)
A ta kreska to ogromna blizna i pamiątka po marnym chirurgu dziecięcym, dzięki któremu zamiast zwykłego zabiegu usunięcia wyrostka miałam kolejne dwie operacje, bo wdało się zakażenie...ech długa historia ;)

Zuzzi ja w pierwszej ciąży miałam 125cm w 8mc bodajże hahaha a w tej się nie mierzę, ale mam wrażenie że mniej, w ogóle zupełnie inny kształt brzuchola mam :D
 
Zuzzi bo ja wielka jestem. Spytaj się Anney bo na żywo mnie widziała więc ja przed ciążą już sporo miałam. Sam brzuch może nie jest duży ale ja owszem.
 
reklama
Do góry