reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Mi dwa kg do wagi z przed ciazy zostało ale ciało nie to samo;-/ biodra szersze, flaszek ze skory na brzuchu.. Tylko czekam i trzeba zacząć ćwiczyć:)
 
reklama
Dzisiaj przeglądałam zdjęcia i dopadła mnie taka refleksja. W chwili obecnej ważę 4kg mniej niż przed ciążą. Straszną motywacją jest dla mnie, żeby nie być taka jak kiedyś. Ale wiele lat miałam efekt jojo i ta motywacja nie wystarczała. 3 lata temu poznałam męża i odtąd jest już dobrze, a teraz kiedy mam córeczkę, to jej posiadanie szczególnie mnie motywuje. Na dole po lewej moje stare zdjęcie, a po prawej obecne.
 

Załączniki

  • 14449797_958467757614589_3949796090827496059_n.jpg
    14449797_958467757614589_3949796090827496059_n.jpg
    96,9 KB · Wyświetleń: 199
mnie chyba rozstepy najbardziej bola, jeszcze nie na brzuchu bo one to od ciazy proste logiczne zrozumiale tylko na udach od biodra do kolana prawie, porozrywana skora w drobna siateczke rozstepow, rozlazle to wszystko ehh
 
mnie chyba rozstepy najbardziej bola, jeszcze nie na brzuchu bo one to od ciazy proste logiczne zrozumiale tylko na udach od biodra do kolana prawie, porozrywana skora w drobna siateczke rozstepow, rozlazle to wszystko ehh

Paper ja też mam i cellulit, ale to przedciążowe. Dlatego nie nosze niczego przed kolana, które są na dodatek krzywe. Mnie się zawsze marzyła operacja na nogi, ale jak słyszałam o tym jak to wygląda (łamanie nóg w kolanach i na nowo nastawianie) plus koszta to nie ma szans. Nic mnie nigdy tak nie bolało jak krzywe nogi, nawet właśnie cellulit. Ja na brzuchu po ciąży mam jeszcze tą linię, ale słyszałam, że do roku czasu powinna zniknąć.
 
Aza, ja tez mam ta kreske i to dosyc ciemna.
Mi rozstepy pojawily sie tydzien przed porodem w sumie :( ale wiekszosc zrobila sie juz po porodzie. Nawet po 2 tygodniach wychodzily po bokach brzucha. Smarujecie je czyms ? Ja bio oilem ale poprawy brak.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mi tez po porodzie sie na brzuchu kilka zrobilo ale male

linie tez mam megaciemna, macie jeszcze te wloski ciazowe na brzuchach?

aza przynajmniej szczuplutka jestes masz sie czym pocieszyc :D
 
Do góry