reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze buźki!

reklama
Luckymama dziękujemy :) ty i twój synek też ładnie się prezentujecie :) Ciekawe czy teraz będzie córcia czy znowu Synek ??? już się nie moge doczekać, kiedy masz usg ???
 
Dopiero 16.08. Mój gin jest na urlopie :D
Należy mu się, niech odpocznie, a ja poczekam. Może będzie lepiej widać "pcie" ;D
Na pewno dam znać cóż to mam w brzuchu ;) Wiesz co wydawało mi się że teraz powinno mi bardziej zależeć na konkretnej płci np. żeby była para, lub tylko chłopcy, a w rzeczywistości jest mi to bardzo obojętne :D
Pozdrowionka.
 
Śliczne buźki :)
To ja mam do pokazania zdjęcia z urlopiku - musicie tylko szybko oglądać bo nie trzymamy długo na serwerze, jeszcze chwilę będą...
Ja z małżonkiem oraz znajomi (też w ciąży), zdjęcia głównie z Suwalszczyzny, na końcu trochę Trok i Wilna
http://zdanowicz.com.pl/urlop/
 
kasia wszystkie zdjecia sa SUPER zwłaszcza numer 7 i 46 sa rewelacja a zamek i akwarim poprostu bomba!!! tylko pozazdroscic takich wakacji
 
reklama
Do góry