reklama

Nasze cele na 2009

Temat na forum 'CELE I MARZENIA DO SPEŁNIENIA W 2009 r.' rozpoczęty przez majako, 23 Grudzień 2008.

1. majako

majako Mama Juleczki 23/09/2007

Zaczynam: zacząć i dokończyć budowę domu; Tylko tyle i aż tyle :zawstydzona/y::tak:

A przede wszystkim tworzyć nadal superową zdrową rodzinkę...

2. royanna

royanna Szczesliwa mamusia :)

Ja bym bardzo chciała aby mój synek był nadal tak zdrowy, szczęśliwy i beztroski jak teraz, aby niedługo zakiełkowała we mnie "fasolka" aby mój synek miał rodzeństwo jeszcze w 2009 roku, bardzo bym chciała nie stracić pracy z tego powodu i móc do niej wrócić, a najbardziej bym chciała, abyśmy cala rodzinka dalej się kochali tak bardzo albo jeszcze bardziej niż teraz!

3. reklama
  4. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Ja już nie napisze ,że moim celem i marzeniem jest córeczka bo w 2007 roku to pisałam i pomimo usilnych prób nie urodziła się pyzunia Michalina tylko Matthew z jajkami :baffled::-D
    Tak więc córeczke sobie odpuszczam :-D
    Ale celem moim jest wrócic do pracy i tak zorganizowac sobie życie ( pt.szukam opiekunki,przedszkola,żłobka,cokolwiek) by pracowac i wychowywac dzieci a w między czasie szukac złotego środka by począc tą upragnioną córeczkę (jeśli ktoś ma w 1000% sprawdzoną metodę na córeczkę prosze na priva :cool2: nagroda czeka :-D ) .
    Tak więc na początek praca a później swój własny kąt,bo tak jakoś wyszło,że nie mamy własnego M2 co narazie mi nie przeszkadza,ale chciałabym wkońcu wbic gwoździa w ściane tam gdzie ja chce a nie mój landlord :-p:-D

5. anaklim

anaklim Fan(ka)

Anineczka - gdyby ktoś Ci na priva wysłał sposób na córkę to ja też poproszę. My czekaliśmy na Leah, ale jej też urosły jajeczka na porodówce i jest Sasha:) Kaj też czekał na siostrę:)

Moje dwa cele - zrobić full driving licence i dotrzeć bezpiecznie samochodem do Polski zwiedzając po drodze francuskie winnice!

Gdyby mi po drodze spadło z 10kg też bym się nie obraziła, ale to trzeci cel:)

6. szczesliwa

szczesliwa Moderator

przepis na córeczkę już podaje:szybki numerek-mi sie udało!cel na 2009:
    -urodzic w miare bez bólu i szybko (hm...ciekawe nie?)
    -poradzic sobie z noworodkiem jakos...
    - prawo jazdy robie je od 2005 roku wiec nich sobie bedzie planem na i 2009...a co mi szkodzi
    - moim planem jest wzbogacenie mojego życia o kolejny wyjazd -kocham zachody słońca...

7. gosiaczek1973

gosiaczek1973 potrójna mamuśka

Hmm, cel na 2009- Urodzić względnie bezboleśnie i szybko zdrowego synka (prawdopodobnie)

Skończyć w końcu dokańczanie wszystkiego przed domem ( ogrodzenie, garaże, kostka brukowa, nawodnienie i ogród)

Dalej chcę być tak szczęśliwa jak jestem, chyba nie da się bardziej.

8. fionka

fionka Mama marcowa 2006

żeby ten rok był dla mojej rodzinki co najmniej tak szczęśliwy jak 2008 :-)
    żeby mój kochany Maciejka mniej chorował i żeby udało się nam lepiej panować nad alergią
    żeby na koniec roku Maciuś już nie był jedynakiem
    kupić sobie nowy samochód i najlepiej taki żeby mąż się wstydził do niego wsiadać :-D, to będzie jeździł tylko swoim :-p:sorry2:
    zachować dystans i pogodę ducha

i żeby wszelkie kryzysy omijały nas szerokim łukiem

z zeszłorocznych życzeń nie spełniło się moje największe :no: więc może w tym roku :-D:-D:-D

9. bablyss

bablyss Fanka BB :)

hej
    moim celem jest ciąża i prawo jazdy ktore robię tak jak "Szczęsliwa" od 2005 roku :baffled: ...i większy optymizm i wyciszenie się

10. reklama
  11. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

moje cele:

1. zdrowie... oby obyło sie bez przykrych niespodzianek... największym moim marzeniem jest to by synkowi skończyła sie jakimś cudem alergia na trawy i drzewa - z resztą damy sobie rade
    2. oczywiscie chcę znów schudnąć do 62kg
    3. ciąża - marzy mi sie drugi synuś - i jeśli udałoby mi się urodzić w 2009 to super, ponadto bardzo chciałabym rodzić mniej niż 11 godzin
    4. zrobic porządek z pracą, rzucić do końca starą, pomagać meżowi, może zorganizowac swój własny mały biznes
    5. kupić działkę pod budowę domu
    6. podróżować z tatusiem i mikim po świecie
    7. olać wszystkie nianie świata i sama zając się moim dzieckiem - i to wytrzymać

12. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Chciałabym,aby w moim życiu rodzinnym układało sie dobrze.Bez większych kłótni sprzeczek i początków wyprowadzki.
    Praca zamiast zapowiadanego okrojenia było odwrotnie,czyli więcej pracy i większa wypłata.Jeśli jednak zdecyduje się znaleść inną,żeby wypłaty starczało na życie i drobne przyjemności,a czasami i większe.
    Patrycja,żeby dostała sie do przedszkola i zaklimatyzowała się.Mogłaby niesprawaiac kłopotów i niechorować za bardzo jak do tej pory.
    Zrobić,a raczej najpierw zdobyć kase i dopiero zrobić prawo jazdy.(To wiąże się z wyższą pensją).
    Mieć udane wakacje.Wiem ,że w tym roku nigdzie dalej niepojedziemy,ale na działce tez można dobrze sie bawic i odpocząć.
    Zdrowie oczywiście żeby nam wszystkim dopisywało.

Poleć forum