reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze choineczki i dekoracje swiateczne

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a to moja w trakcie ubierania
 

Załączniki

  • choinka.jpg
    choinka.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 103
  • Julek ubiera choinkę.jpg
    Julek ubiera choinkę.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 121
reklama
to w USA sa nawet mody na choinki:szok::eek:
teraz sie przyjrzałam to nie obraz to coś dużego i prostokątnego, no napisz juz co żeś dostała?:-D
 
to duze prostokatne pod choinka :-) to byl prezent mojego synala hahaha....piano elektryczne....nie wiem o czym innym mozesz pisac? co jeszcze jest duze i prostokatne? ale to chyba o tym piszesz :-)
 
dla którego syna?
który ma uzdolnienia?

tak, tak to duże, najwieksze:-)
mnie sie ta szersza bardziej podoba, choinka oczywiście - bardzo fajna:tak:
 
mi osobiscie ta wezsza bo jest nietradycyjna :-) a ja lubie dziwne rzeczy haha....dla Jonathana moja droga...ale wszystkie moje dzieciory sa muzycznie uzdolnione jesli o to chodzi :-)
 
wszystko na tych moich metrach nie mogę więcej ,jeszcze będęrobiła stroiki na sciane i stół potem wrzucę
 
Pawimi rewelacyjne masz te choinki:-) pozostale dziewczyny tez sliczne:-)

Kiya czyzbys miala salon z kuchnia razem??jak tak to poprosze wiecej zdjec:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry