reklama

nasze choroby / leczenie , objawy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2013' rozpoczęty przez akaiah, 2 Kwiecień 2013.

1. akaiah

akaiah Fanka BB :)

może przyda nam sie temat w którym bedziemy pisać o naszych chorobach, infekcajch podczas ciązy.

mnie np. dolega <chyba> zapalenie pęcherza, boli w dole brzucha, czuje okropne parcie na pęcherzu ale siusiam dosłownie kropelke. wiecie co mozna brać w trakcie ciązy na taką infekcje ?

2. meago

meago Fanka BB :)

...

Ostatnia edycja: 17 Luty 2014
  3. reklama
  4. akaiah

to nie fajnie :( z tym ze mam na 19kwietnia dopiero, wczesniej rejestratorka jędza mnie nie chce wcisnac na wizyte :(

domowymi sposobami sie nie da ? :szok:

5. meago

6. Magda86Poznań

Magda86Poznań Fanka BB :)

mnie jakieś 2 tyg temu dopadło przeziebienie- poradzilam sobie pijac mleko z miodem i czosnkiem, sok z buraków i sok z cebuli- same naturalne lekarstwa, i o dziwo dwa dni i choroba poszłaaaa, no tylko z kaszlem meczyłam sie dłuzej, wiec pułkałam gardło wodą z solą.

7. justyn.ka

justyn.ka Mikołajkowa mama ;)

akaiah z zapaleniem pęcherza faktycznie najlepiej do lekarza, ale możesz się wspomóc wcześniej żurawiną, zajadaj sobie suszoną nawet.

8. kamilka87

kamilka87 Majowe mamy'08

akaiah zmykaj do lekarza szybko zrob mocz bo to nie przelewki ja mialam podobnie a potem jak doszedl bol to sciane chcialam zgryzac:baffled:

Ja mam dzis a wlasciwie od wczoraj dla odmiany problem z zalatwieniem sie normalnie robie 4 razy dziennie i to nie jest biegunka tylko normalne wyproznienie ale mnie to dziwi dlaczego tak jak narmalnie ide 2 razy dziennie:sorry:

9. chrobek

chrobek Fanka BB :)

czesc jestem z sierpniowek 2013
    akaiah - ja tez mam zapalenie pecherza, jakos w swiateczna niedziele zaczelam czesciej sikac (co 20 min kilka kropel moczu) i bolal mnie brzuch, przestraszona szybko zadzwonilam do mojego lekarza co robic, na pecherz kazal mi brac urofuragine (jest bez recepty), a na bole brzucha no-spe i magnezin. Wczoraj bylam na wizycie, i naszczescie wszystko jest ok z malenstwem, a urofuragine mam brac do konca opakowania, leki rozkurczowe do mometu jak bole ustapia

10. reklama
  11. meago

...

12. akaiah

dzięki dziewczyny za rady ;-)

Poleć forum