reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze choroby / leczenie , objawy

akaiah

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2013
Postów
656
może przyda nam sie temat w którym bedziemy pisać o naszych chorobach, infekcajch podczas ciązy.

mnie np. dolega <chyba> zapalenie pęcherza, boli w dole brzucha, czuje okropne parcie na pęcherzu ale siusiam dosłownie kropelke. wiecie co mozna brać w trakcie ciązy na taką infekcje ?
 
reklama
to nie fajnie :( z tym ze mam na 19kwietnia dopiero, wczesniej rejestratorka jędza mnie nie chce wcisnac na wizyte :(

domowymi sposobami sie nie da ? :szok:
 
mnie jakieś 2 tyg temu dopadło przeziebienie- poradzilam sobie pijac mleko z miodem i czosnkiem, sok z buraków i sok z cebuli- same naturalne lekarstwa, i o dziwo dwa dni i choroba poszłaaaa, no tylko z kaszlem meczyłam sie dłuzej, wiec pułkałam gardło wodą z solą.
 
akaiah z zapaleniem pęcherza faktycznie najlepiej do lekarza, ale możesz się wspomóc wcześniej żurawiną, zajadaj sobie suszoną nawet.
 
akaiah zmykaj do lekarza szybko zrob mocz bo to nie przelewki ja mialam podobnie a potem jak doszedl bol to sciane chcialam zgryzac:baffled:


Ja mam dzis a wlasciwie od wczoraj dla odmiany problem z zalatwieniem sie normalnie robie 4 razy dziennie i to nie jest biegunka tylko normalne wyproznienie ale mnie to dziwi dlaczego tak jak narmalnie ide 2 razy dziennie:sorry:
 
czesc jestem z sierpniowek 2013
akaiah - ja tez mam zapalenie pecherza, jakos w swiateczna niedziele zaczelam czesciej sikac (co 20 min kilka kropel moczu) i bolal mnie brzuch, przestraszona szybko zadzwonilam do mojego lekarza co robic, na pecherz kazal mi brac urofuragine (jest bez recepty), a na bole brzucha no-spe i magnezin. Wczoraj bylam na wizycie, i naszczescie wszystko jest ok z malenstwem, a urofuragine mam brac do konca opakowania, leki rozkurczowe do mometu jak bole ustapia
 
reklama
Do góry