reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

Oj u mnie tez bardzo marnie z ubraniami.

Nie chce kupowac nic nowego w duzym rozmiarze bo chce jak najszybciej schudnac.
Wyglada na to ,ze na chrzciny mojego Nikusia bede zmuszona pojsc w ciazowej sukience......
 
reklama
Kaju ja tez myslalam ze nic nie wcisne sprzed ciazy a w zeszlym tygodniu, dokladnie w miesiac po porodzie zalozylam moje jeansy!!! Co prawda wychodza mi schabiki jeszcze gora ale Kristi mowi ze coraz bardziej sie wciagaja!!! Wiere ze i u ciebie tez tak bedzie!!! I jedno ci powiem (nie urazajac nikogo kto mial cesarke) Ciesz sie ze ty jej nie mialas bo widzialam i poznalam duzo kobiet po cesarce i ich brzusie niestety tak szybko sie nie zwijaja!!!
 
Masz racje krecinko z ta CC :)

Tyle tylko ,ze moj brzuszek tez sie zwija .....marszczy i zawija ;) Nie ma szans na przedciazowe jeansy ! Nie ma szans !
 
Masz racje krecinko z ta CC :)

Tyle tylko ,ze moj brzuszek tez sie zwija .....marszczy i zawija ;) Nie ma szans na przedciazowe jeansy ! Nie ma szans !
 
Kaju wiem ze dla kogos kto do tej pory mial nienaganne cialko, moze byc trudno pogodzic sie z obwisnieta skora brzuszka , ale mowie ci nie martw sie bo wszystko wroci do normy!!! A pomysl z pasem sciskajacym badz majteczkami , wcale nie jest taki zly!!! To pomaga tylko trzeba byc systematycznym w stosowaniu!!!
 
Zgadzam się z Tobą Kreciku,po cesarce to "zwijanie" trwa troszkę dłużej  :laugh: jak mi się uda to wkleje w brzuszkach swojego "zwijaska"  :laugh: a z doświadczenia wiem że ani majtaski ani nic nie zastąpi dobrego kremu ujędrniajacego na tą zwisajacą skórkę i ćwiczeń oczywiście systematycznych  :) ( chyba że to sprawa indywidualna każdej z nas może na każdą dziala co innego?)  :)
 
Ja zaczynam robić sobie długie spacery z maluszkiem i pewnie troszkę tego ubędzie ,bo co do ćwiczeń to u mnie marnie ,wolę raczej przejażdżkę na rowerze ,tylko kiedy ? Na razie zostaje więc spacer i prace wogrodzie ,a jest troche schylania więc brzuszek w ruchu :laugh: :laugh:
 
Poczytalam i postanowilam cos skrabnac, w ramach doswiadczenia i rozmowy z Elpiskiem, ktora mnie troche zmartwila!!!

babeczki kochane, wiem doskonale jak sie czujecie, rok temu przezywalam to samo niestety, ale teraz............jest naprawde super!!!
wiem jak wygladaja Wasze brzuszki, Wasze nogi i rozsteby na brzuchu i na nogach nie mwiac juz o tych na piersiach!!!!

jedno co mi sie cisnie na usta to to, ze wszystko minie z czasem!!!powolutku wszystko wraca do normy, niektore z Was dopiero co urodzily bobaska, skora nie zdarzyla sie jeszcze pozbierac, ze tak napisze, po tym wszystkim. Ale powoli bedzie sie zwijac i jedrniec, oczywiscie trzeba jej troche pomoc!!!Na brzuszek polecam pas poporodowy, mozna go kupic w sklepach medycznych albi na allegro http://www.allegro.pl/item119765076_pas_poporodowy_wyszczuplajacy_pani_teresa_cwicz.html

delikatne cwiczenia tez sa wskazane ale tylko dla tych babeczek, ktore sa juz po pologu!!!!!!!!!!!!!!!

to adres z naszego portalu https://www.babyboom.pl/rodzina/mod...perci/powrot_do_formy_cwicz_z_maluszkiem.html
tu znajdziecie cwiczenia na poczatek, mozna je wykonywac z Maluchami!!!!!

kajumaju co do odchudzania podczas karmienia.......................tutaj mnie masz, bo ja sie troszke odchudzalam karmiac, ale staralam sie dostarczac do organizmy wszystko zdrowe , zero slodyczy, kawy, ziemniakow, smazonego......................i przde wszystkim ruch, aerobic, basen...........i to mi pomoglo, poza tym Maluszki wyciagaja szybko z mamy zbedne kilogramy!!!!

poza tym kremy i ujedrnianie ciala!!!!!
polecam przestudiowac troche watki z "ladna mama" znajdziecie tam wiele ciekawych porad!!!
w razie co pytajcie, zawsze podziele sie swoim malym doswiadczeniem!!!!!
 
reklama
jeszcze tylko cos ta temat rozstepow!!! jesli je macie to dalej, jeszcze przez jakies 3 miesiace smarujcie sie kremami takimi, jakie stosowalyscie w ciazy, ja sama mialam Mustele 9 miesiecy i naprawde zdzialala cuda, na poczatku byly strasznie widoczne, czerwone i ochydnie wygladaly, teraz sa prawie jak skora i prawie plytkie!!!!!

no i pomogla mi troche opalenizna.,..... mniej je widac!!!!!

dla porownania chce Wam pokazac moja fotke z sierpnia i z teraz......................no i chyba dla zachety, z 66 na 58 kg!!!!

 
Do góry