reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

K@siek wracam do pracy od sierpnia :-:)-:)-(już mi się zaczyna śnić szef i ludziska z pracy....
karmię piersią i ciężko mi odstawi małą bo to taka super sprawa jak się przytula i głaszcze mnie podczas jedzenia:tak:

Ja niby wróciłam do swojej wagi (został mi kilogram na plusie:baffled: jak się objem słodyczami to dwa;-)) ale brzuch mi jakoś tak zwisa:dry: już nie jest taki płaski jak był:sick::sick::sick:
 
reklama
Ta, ta skóra na brzuchu jest przerażająca. Jeszcze jak stoje to nie jest tak żle ale tylko sie zgiąc czy usiąśc :szok::szok: o matko same fale dunaju sie robią. I jak tu na plaże wyjśc latem?? A już nie wspomne o udach....brrrrrr
 
Asiu ja wracam 13.07 tj. piątek:-) mi te sie niedobrze robi na samą myśl:-( to może spróbuj jak ja planuję karmic rano i wieczorem. Podobno rocznej dzidzi wystarczy mleko 2 x dziennie więc nie trzeba sztucznym karmic:happy:

... właśnie ten brzuch... ja schudłam tak, że przedciążowe ubrania lecą mi z tyłka a brzuch... totalny dramat... jak u Dzusty jak stoję OK ale czasem trzeba usiąśc albo się schylic... CZY SA JAKIES CWICZENIA NA TEN ZWIS? Jak robię świecę to w miejscu biustu mam pępek a cyce wchodzą mi do oczu;-)
 
O prosze...ja swiecy nie robie ale wygladalabym na 100% jak K@siek.MOze z taka roznica ze cyce zarzucalabym na glowe. Tragedia. Na "zwisy" to chyba basen jest dobry. A z pewnoscia takie ujedrniajace wodne masaze. Juz widze jak wszystkie na nie czas mamy. Hehe.
 
Kasiek nie można tego lepiej opisać:laugh2::-D widać większość z nas ma tą samą bolączkę:baffled::baffled::baffled: cholercia a co to dopiero będzie po drugiej dzidzi:confused:
 
Otoz to mi ledwo brzuch zaczal jakos wygladac9 na stojaco oczywiscie) a znowu mi urosnie;-) na pocieszenie chociaz mi wisial nie bedzie:-D
 
Hehe:-D ja świecy nie robię i nawet jesli bym się skusiła to moja opona by mnie udusiła:-D a cyce zostałyby tam gdzie są bo mi zmalały i sa malutkie,dziwne że jeszcze mleko produkują bo to zdecydowanie miska B a nie C:-( :sick:
 
reklama
Dziewczynki, pomocy:zawstydzona/y:

Pytanie mam dośc nietypowe jak na ten wątek ale nie mamy bardziej odpowiedniego. Czym depilujecie okolice bikini:confused:? MOżecie polecic coś łagodnego a zarazem skutecznego? Ja już chyba próbowałam wszystkiego i po wszystkim mam uczulenie. Najlepszy był depilator ale po nim do tej pory borykam się z problemem wrastających włosków a nie używam go już od ponad roku:sick: To dla mnie naprawdę duzy problem:zawstydzona/y: A znacie jakiś sposób na wrastające włoski, zadne peelingi nie pomagają:((((
 
Do góry